Galjootstraat 146 Amsterdam

489.500 k.k.

Verkocht onder voorbehoud

U kunt op dit moment de woning niet bezichtigen of een bod uitbrengen. U kunt uzelf wel op de reservelijst plaatsen. Indien de verkoop onverhoopt niet doorgaat en de woning opnieuw in verkoop komt, wordt u op de hoogte gesteld.

3 kamers waarvan
2 slaapkamers

1 badkamer
1 apart toilet

Woonopp. 91 m2

ENERGIEZUINIG APPARTEMENT OP EEN UNIEKE LOCATIE MET PANORAMA UITZICHT OVER HET BUITEN IJ, DURGERDAM TOT ALMERE! HET UITZICHT IS ALS EEN VOORTDUREND BEWEGEND SCHILDERIJ!

Op korte termijn beschikbaar zeer energiezuinig en ruim appartement van circa 91m2 met een praktische indeling en een schitterend uitzicht. Het woongedeelte bevat veel grote raampartijen zodat binnen optimaal van het licht kan worden genoten. Het balkon van ruim 8m2 is voorzien van beglazing, zodat je er vrij van regen en wind kunt verblijven. De ruiten kunnen op een zomerse dag worden weggeschoven zodat de ervaring met buiten optimaal kan worden beleefd.

Locatie:
Gelegen op het noordelijk deel van het Steigereiland met prachtig uitzicht over het Buiten IJ, het rustieke monumentale dorpje Durgerdam omgeven door grazende koeien en veel vogels uit het aangrenzend natuurgebied IJdoornpolder. Op een heldere dag ligt zelfs kerktoren van Monnickendam, en evenzo voorbij Pampus de stad Almere in het gezichtsveld.
Het eiland is een oase van rust met diverse speeltuinen waardoor het een kindvriendelijke omgeving is. School op loopafstand. Het doorgaande verkeer blijft op flinke afstand terwijl het Steigereiland vanaf de A10 snel bereikbaar is. Albert Heijn, HEMA en andere winkels bevinden zich op loopafstand. Voor een bezoek aan het centrum van Amsterdam biedt tramlijn 26 een rechtstreekse verbinding naar Amsterdam Centraal. Ook via de ring A10 of via de Piet Heintunnel bereikt u snel het Centrum van Amsterdam.

Indeling:
Via de entree komt u in de gemeenschappelijke hal van het appartementencomplex de Praam. Met de lift/trap bereikt u de vierde verdieping. Naast de entrée ligt de grote slaapkamer, deze is op het noorden gesitueerd zodat ook in warmere zomers de temperatuur goed beheersbaar is. Verder in de hal bevinden zich de toegangsdeuren voor de badkamer en de toilet. De badkamer is voorzien van een wastafel en douche. Mogelijkheid aanwezig om ligbad te plaatsen.
De tweede slaap- of werkkamer is bereikbaar via de keuken. De woonkamer heeft een bijzonder uitzicht op het water met een prachtig gesitueerd balkon voorzien van openslaande deuren naar binnen zodat je optimaal van het uitzicht kunt genieten. In de middag kan ook buiten de zomerperiode worden genoten van de invallende zon. De open keuken is voorzien van inbouw apparatuur met daarachter een ruime afgesloten berging voor wasmachine en eventuele andere apparaten. In de achterliggende drie jaren bleef het verbruik van warmte beperkt tot slechts 12 GJ per jaar. De kosten zijn nu verhoogd vanwege bijzondere prijzen voor warmte en elektra.
Een voorstel van de gemeente Amsterdam om de erfpacht geheel of gedeeltelijk af te kopen is geldig tot 31 juli 2023.
Voortdurende erfpacht, canon €3.331 p/j, herziening per 16 januari 2059. Canon parkeerplaats is €813 p/j, herziening per 16 januari 2059.

Bijzonderheden:
- Bijzonder schilderachtig uitzicht
- Veel lichtinval in woon- en slaapgedeelten.
- Flinke inpandige berging
- Groot balkon op het Zuidwesten gelegen met bijzonder uitzicht van ondergaande zon.
- Fietsen berging op de begane grond.
- Aparte ruimte voor wasmachine droger opstelling.
- Liggend aan doodlopende straat, met grote steiger en haventje (om bootje aan te meren), of te genieten van het Buiten IJ.
- Lift.
- Eigen parkeerplaats buiten...

Lees meer

Overdracht

Vraagprijs

€ 489.500

Status

Verkocht onder voorbehoud

Aanvaarding

In overleg

Servicekosten

165 p/m

Bouw

Soort Appartement

Bovenwoning, Appartement

Soort bouw

Bestaande bouw

Bouwjaar

2010

Soort dak

Plat dak Bitumineuze dakbedekking

Kadastrale gegevens

Erfpachtsrecht, gemeente Amsterdam, sectie AU, nummer 2088 14, perceeloppervlakte: 0 m2
Erfpachtsrecht, gemeente Amsterdam, sectie AU, nummer 2088 25, perceeloppervlakte: 0 m2

Oppervlakte en inhoud

Woonoppervlakte

91m2

Gebouwgebonden buitenruimte

8m2

Inhoud

310m3

Indeling

Aantal kamers

3 kamers (waarvan 2 slaapkamers)

Aantal badkamers

1 badkamer en 1 apart toilet

Badkamervoorzieningen

Douche, wastafel

Aantal woonlagen

1 woonlagen

Gelegen op

4e woonlaag

Voorzieningen

Mechanische ventilatie, TV kabel, Natuurlijke ventilatie

Energie

Energielabel

A

Isolatie

Dubbel glas

Verwarming

Stadsverwarming

Warm water

Stadsverwarming

Buitenruimte

Ligging

Aan rustige weg, In woonwijk, Vrij uitzicht

Tuin

Geen tuin

Balkon/Dakterras

Balkon aanwezig

Bergruimte

Soort berging

Box

Garage

Soort

Geen garage

Parkeren

Soort

Op eigen terrein

Alle kenmerken
Foto 1 van 58

‘Ja, ik wil deze video kijken!’, denkt je natuurlijk. Klik dan op de knop Akkoord.

Hiermee plaats je automatisch de cookies van het niveau ‘Compleet’, waardoor onze site optimaal werkt. Meer info over onze cookies: privacyverklaring. Hier kun je je keuze achteraf ook altijd aanpassen.