In Enschede in de wijk Stokhorst op 3 km van de snelweg en 5 km van Duitsland wordt te koop aangeboden :
Een eengezinswoning
De woning is gelegen in een kindvriendelijke woonwijk met voorzieningen zoals basisschool op 200 meter, speelgelegenheden en sportaccommodaties .
De woning staat in een autoluwe straat waarin je kinderen veilig buiten kunt laten spelen.
Op 1 km vindt U een winkelcentrum waar u terecht kunt voor de dagelijkse boodschappen `
op 300 meter vindt U een natuurgebied waar U heerlijk kunt wandelen en fietsen .
Het centrum van Enschede ligt op tien minuten fietsen.
Indeling :
Begane grond
U betreedt de woning via een ruime entree , daglicht door geïsoleerde lichtkoepel .
In de hal vindt U het toilet en een ruime kapstok .
Links vindt U een aangebouwd kantoor met voldoende daglicht door een groot raam ,voorzien van Lamellen.
Daarachter een ruime berging, met aansluiting voor de wasmachine en wasdroger
welke ook via een aparte deur te bereiken is ( fietsingang) .
De keuken is modern, heeft een onderhoudsvrij design en is erg praktisch met ,zowel een goed onderhouden oven, aparte magnetron ,keramische kookplaat , veel laden , apothekerskast (onder) ,2 draaikasten voor pannen en schalen , vaatwasmachine ( Bosch) en een groot model koelkast (1.30m) met vriesvak .
De woonkamer
is licht en sfeervol met een ruime schuifpui naar de tuin .
Op de vloer PVC laminaat .
In de woonkamer is een Speksteen kachel, op gas , van het merk voor heerlijke directe warmte en een sfeervol openhaardvuur .
De woning is helemaal voorzien van kunststof kozijnen met HR++glas.
En kan eventueel gasvrij verwarmd worden door airco-units in zowel de woonkamer als de grote slaapkamer .
Vanzelfsprekend kan de woning bij erge hitte d.m.v. deze airco's , afzonderlijk gekoeld worden .
Beide units worden aangestuurd door 1 grote buitenunit ( geluidsarm).
Tuin: Groene tuin met gras , bij overmatig regenval zakt het water snel de grond in . In de zomer is het een genot om in de tuin te zitten en te werken .
Het terras ligt op het zuiden en bestaat uit vlonderplanken en is voorzien van een elektrisch zonnescherm( uitvalscherm).
De 1e verdieping , is afgesloten door een deur , dus geen warmteverlies , en wordt via een gestoffeerde ( geluidsarme) trap bereikt .
3 kamers ,badkamer , kast ( berging ) waar de HR verwarmingsketel is geplaatst
2 grote slaapkamers , waarvan één slaapkamer ( zonkant) voorzien is van airco.
De tweede slaapkamer is voorzien van een diepe inbouwkast met zowel planken als hang gedeelte , over de hele breedte van de kamer , met 3 schuifdeuren .
De kleine kamer , is natuurlijk ook als slaapkamer te gebruiken maar ook zeer geschikt als kantoor, walk in closet of hobbyruimte .
De badkamer is goed onderhouden en voorzien van een bad ,zwevend toilet , designradiator , grote spiegel , douche in bad met glazen bad wand .
2de verdieping , ruime vliering , te bereiken via een vlizotrap en is voorzien van vaste verlichting .
Bijzonderheden:
-Bouwjaar: 1974;
- Woonoppervlakte: 106 m²;
-Perceeloppervlakte: 154m²;
-Inhoud: 389 m³;
- Gelegen op Park Stokhorst;
- Prima locatie;
- Ruime woonkamer;
- luxe praktische keuken;
-Drie slaapkamers;
-Kantoor
- Fraaie achtertuin
Aanvaarding: zo snel mogelijk
Voorzieningen
glasvezelkabel aanwezig , mechanische ventilatie, rookkanaal en schuifpui
Cv-ketel : gas gestookt combiketel uit 2011