Unieke, royale 2 onder 1-kap woning met garage, in de gewilde wijk Butterhuizen, met keurig aangelegde, zonnige tuin aan het water. U vaart zo met uw bootje weg of in de winter met de schaats.
De woning biedt veel ruimte en er is ruimte voor 2 auto's op eigen terrein, 5 ruime slaapkamers, ruime keuken, luxe wellness badkamer en alles keurig onderhouden.
Deze kast van een woning met een woonoppervlakte van 161 m² op een perceel van 262m² ligt in een kindvriendelijke, rustige wijk, vlak bij uitvalswegen. En dat is op loopafstand van supermarkt, bushalte en basisscholen en op 10 minuten fietsen vanaf een groot, overdekt winkelcentrum. Ook bent U zo in de gezellige binnenstad van Alkmaar.
Buiten
Naast de voortuin heeft U een ruime, prachtig aangelegde achtertuin van 12,5 bij 9 meter met 2 niveaus, gelegen op Zuid-Zuid-West. Boven is er een zeer ruim terras, elektrisch zonnescherm en een poort naar de ruime steeg.
Beneden is de steiger voor uw boot en onder de overkapping van een mooie boom de vaste BBQ waar U ruim omheen kunt zitten.
Begane grond, wonen en koken
Door de overkapping bij de voordeur kunt U droog de sleutel omdraaien en komt U in de hal waar zich de meterkast bevind met 8 groepen met perilexaansluiting, recentelijk aangelegd. Tevens de trapopgang en het toilet. Rechts is de deur naar de inpandige garage, welke ook ruim bemeten is, een elektrische roldeur heeft van Hormann, een zijdeur en een keukenblok die dient als werkbank en opslagruimte.
De hal, woonkamer en keuken is voorzien van een massief, hardhouten vloer. De woonkamer is ruim met veel lichtinval en via de schuifpui is de tuin toegankelijk.
De keuken is in 2020 grotendeels vernieuwd, voorzien van een prachtig composiet blad met anderhalve spoelbak en insinkerator. Ook is de keuken toen voorzien van een nieuwe brede inductieplaat, afzuigkap, vaatwasser, combimagnetron en koelkast.
De keuken heeft voldoende ruimte voor een eethoek en grote raampartijen wat U tijdens het koken een gezellig zicht in de straat geeft.
1ste verdieping
Hier bevinden zich 4 ruime slaapkamers, waarvan 1 met ruim balkon. Er is een slaapkamer waar indien nodig nog 2 slaapkamers van gemaakt kunnen worden. Hier bevindt zich de aansluiting van wasmachine en droger, welke ook makkelijk verplaatst kan worden naar de garage of voorzolder. Deze kamer heeft een verhuisraam. Een slaapkamer heeft een vide met vaste trapopgang waar met gemak een 2-persoons bed kan staan. Ook zijn hier nog opbergruimtes.
Via de zeer ruime ouderlijke slaapkamer met vaste kast is de badkamer toegankelijk. Deze is ook via de andere kant toegankelijk. Het 2de toilet is apart. Het grootste gedeelte van de 1ste verdieping kreeg vorig jaar nieuwe wanden en een nieuwe lichte pvc-vloer. In de badkamer ervaart U het ultieme wellnessgevoel. Er bevind zich een groot ligbad voor 2 personen met massagestralen/whirlpool, een ruim wastafelmeubel en handdoeken/toiletkast. De zeer grote inloopdouche heeft een kolom met massagestralen, handdouche en regendouche. Tevens zijn er handvaten en makkelijk aan te klikken luxe zitje. De vloer is van hoge kwaliteit anti-sliptegels en heeft vloerverwarming, dit naast 2 designradiatoren. Oftewel de ultieme badkamerdroom.
2de verdieping
Op de voorzolder bevind zich de Kombi Kompakt HRE ketel uit 2010 en de mechanische ventilatie, welke beide nog goed werken.
Hier bevindt zich ook de ruime zolderkamer met dakkapel. Tevens bevind zich achter de knieschotten aan beide kanten van de 2de verdieping veel bergruimte.
Bijzonderheden
Het schilderwerk buitenom heeft plaatsgevonden in 2022/2023.
Het huis is opgeleverd in december 1992 en sindsdien bewoond door de huidige bewoners. In het jaar 2000 is de opbouw op de garage verwezenlijkt.
Het huis heeft ankerloze spouwmuren , is geheel geïsoleerd en heeft overal dubbele ramen.
Op het dak liggen 10 zonnepanelen wat ons een bijzonder lage energierekening oplevert.
Wat hebben we met ongelofelijk veel plezier in dit fijne huis gewoond.