Mooie zeer ruime woning gelegen in Slot Haverlij met maar liefst 5 grote slaapkamers. De tuin heeft een gunstige ligging op het zuidwesten en tevens is er een separate schuur.
Naast de toch al grote slaapkamers is er op iedere verdieping een flinke hal met bergkast aanwezig. Alle slaapkamers zijn voorzien van handige draaikiepramen.
De constructie laat zich het best omschrijven als 2-onder-1-kap maar dan net iets anders. De bovenste verdieping is het grootst waardoor er een "zwevende" slaapkamer ontstaat.
## Begane grond
- Hal met entree, trap naar de eerste verdieping, meterkast, eerste toilet en (inloop) bergkast.
- Woonkamer (33 m2) met twee dubbele deuren naar de tuin. Voorzien van Berry Floor laminaatvloer met extra brede planken (Residence Elysée Eiken).
- Open keuken (9.5 m2) met koelkast, combi-magnetron, vaatwasser, afzuigkap, en kookplaat.
- Tuin (ca. 40 m2) op het zuidwesten (incl. poort).
- Separate schuur (8.5 m2)
## Eerste verdieping
Hier bevinden zich twee ruime slaapkamers van maar liefst 6.32 meter diep, wat diverse mogelijkheden biedt qua inrichting. Tevens bevinden zich hier de badkamer en een handige bergkast.
- Slaapkamer 1 (18.5 m2)
- Slaapkamer 2 (13.5 m2)
- Badkamer (6.5 m2) met dubbele wasbak, inloopdouche en tweede toilet.
- Hal (7.5 m2) met afgesloten bergkast.
## Tweede verdieping
Dit is de grootste verdieping met drie ruime slaapkamers, een grote hal en ook hier een handige bergkast.
- Slaapkamer 3 (13,5 m2) met halfvrij uitzicht op de golfbaan en Engelen.
- Slaapkamer 4 (16 m2)
- Slaapkamer 5 (16 m2)
- Ruime hal (14 m2) met afgesloten bergkast.
- CV-ketel, warmteterugwininstallatie, mechanische afzuiginstallatie met afstandsbediening.
## Omgeving
- Dagopvang en scholen bevinden zich in het slot.
- Het slot ligt vlakbij de Maas en is gelegen naast een 18-holes golfbaan 'Burggolf Haverleij'.
- Er zijn allerlei speelgelegenheden voor kinderen. In het slot, net buiten het slot, en in de andere kastelen.
- Op enkele minuten van de snelweg (A59/A2). Het centrum van 's-Hertogenbosch is ca. 10 min. rijden.
- Niet ver gelegen van het grote overdekte winkelcentrum 'De Helftheuvel' en ook het Engelermeer ligt op fietsafstand.