Op een mooie rustige locatie staat deze geheel onder kelderde royale semi-bungalow (950 m3) met een grote tuin aan de zuidkant.
De woning is onder architectuur gebouwd in 1980 en staat op een perceel van 1.160 m². In 2007 is de woning gemoderniseerd. Het energielabel is door diverse energiebesparende maatregelen naar B gebracht. De woning heeft een ruime oprit en garage. Het huis bevindt zich op loopafstand tot een lagere school en is in Teuge centraal gelegen tussen Apeldoorn en Deventer.
Bijzonder zijn de twee grote hobbykamers in de kelder en de in 2007 aangebouwde serre met uitzicht op de prachtige groene tuin op het zuiden. Een van de kamers van de woning zou goed als praktijkruimte gebruikt kunnen worden. Er een vijfde slaapkamer met badkamertje op de begane grond waardoor de woning slaapgelegenheid voor gasten biedt en levensloopbestendig is.
Indeling:
Begane grond: Entree, hal met trap, garderobe en toilet. Royale slaapkamer met douche, wastafel en 2de toilet. Lichte L-vormige woonkamer met Italiaans design houtkachel, parketvloer en uitgebouwde serre van waaruit prachtig uitzicht over de tuin. Open woonkeuken met granieten aanrecht en bijkeuken met doorgang naar de garage.
Souterrain (97 m2): Hal, 2 royale kamers en een provisiekelder.
1e Verdieping: Overloop met vide, 4 royale slaapkamers waarvan 3 met een prachtige dakkapel (2007) en 1 met 2 Velux dakramen. Royale geheel betegelde badkamer met 3e toilet, ligbad en separate douche.
U bent van harte welkom voor een bezichtiging!