Aagje Dekenkade 89, Voorschoten
ALGEMEEN
Subliem gelegen aan de Vliet, met vrij uitzicht op groen en water, zeer hoogwaardig afgewerkt 4 kamer hoekappartement (ca. 185 m2 woonoppervlak) op de 2e verdieping met heerlijk zonneterras op het zuiden, 2 parkeerplaatsen in de onderbouw en privé aanlegsteiger van ca. 7.00 x 3.00 meter!
Dit fraaie appartement (bouwjaar 2010) maakt onderdeel uit van een kleinschalig en karakteristiek appartementencomplex in de nieuwe wijk Park Allemansgeest, gelegen aan de Voorschotense Vliet.
Dit deel van Park Allemansgeest kenmerkt zich door een waterrijke ligging, ruime opzet en luxe woningen. Op loopafstand bevindt zich het historisch centrum van Voorschoten, het fraaie recreatiegebied Vlietland en overig recreatief groen.
INDELING
Gemeenschappelijke, luxe entree met brievenbus en bellentableau alsmede een videofooninstallatie
Lift naar 2e verdieping (2 appartementen per woonlaag).
Entree appartement, L-vorige gang met garderobehoek (kasten op maatgemaakt), luxe vrijhangend toilet. Separate ruimte met CV en wasmachine-/drogeropstelling. Vanuit de hal middels dubbele openslaande deuren toegang tot woonkamer. De riante, lichte woonkamer van ca. 80 m2 met open haard, een erker en ruim bemeten ramen. Mede door de hoekligging maximale daglichttoetreding en fraai uitzicht op de Vliet. Dubbele openslaande deuren naar het terras van ca. 22 m2 georiënteerd op het Zuiden.
Luxe, volledig op maat en door architect ontworpen lichte eikenhouten open keuken met kookeiland, voorzien van werkelijk alle denkbare comfort waaronder teppanyakiplaat, combi stoomoven, heteluchtoven, warmhoudlade, wijnkoelkast en volledig geïntegreerde gaspitten. Miele vaatwasser, ruime koelkast en aparte vriezer. De keuken heeft Ceasarstone werkbladen en een op maat gemaakte eiken eettafel welke onderdeel uitmaakt van het geheel.
Hoofdslaapkamer van ca 24 m2 met walk-in kledingkast. Twee kamers aan elkaar verbonden, te gebruiken als logeer- of werkkamers met op maat gemaakte boekenkast.
Ruime en luxe badkamer (ca. 16 m2) met separaat 2 douches en rainshower (3.00 x 1.20 m), fraaie dubbele wastafel (Belgisch hardsteen), 2 sauna’s (infrarood en Finse), design radiator, vloerverwarming en vrijhangend toilet.
Door het gehele appartement bevindt zich een fraaie, hardhouten vloer.
Er bevinden zich 2 eigen parkeerplaatsen en een berging in de onderbouw.
Naast het gebouw bevindt zich een mooi aangelegde tuin en een eigen ligplaats van ca. 7.00 x 3.00 meter. Van hieruit zijn Leiden, Vlietlanden en de Kaag met een sloep binnen vaarbereik.
BIJZONDERHEDEN
- Actieve VVE, bijdrage € 260 op maandbasis
- Aanvaarding in overleg
- Unieke ligging direct aan het water met uitzicht op de Vliet
- Gemeenschappelijke tuin
- Ca. 185 m2 woonoppervlak
- Piet Boon binnendeuren en plinten
- Inbouwverlichting in verlaagde plafonds
- Fraaie hardhouten vloer
- Luxe keuken en sanitair
- Ruime en luxe badkamer
- Optimaal geïsoleerd, lage energiekosten
- Eigen ligplaats aan privé aanlegsteiger
- 2 eigen parkeerplaatsen in afgesloten parkeergarage alleen voor bewoners
Dit fraaie appartement met unieke ligging moet u gezien hebben!