Ruimte, privacy, eigen parkeerplaatsen, een inpandige multifunctionele garage van 22 m2, met daarboven 25 m2 voor een kantoor of atelier, beneden een riante woonkamer, een nieuwe luxe keuken, een heerlijke grote serre aan de grote tuin die grenst aan het water, en boven nog eens 6 flinke kamers en twee badkamers!
Deze ‘kast van een woning” met een woonoppervlakte van 277 m2 is gelegen in het populaire stadsdeel Muziekwijk, dicht bij het centrum, het Beatrixpark en bij station Centrum en Muziekwijk. De combinatie van rust en ruimte maakt deze woning een unieke woonkans!
Stap vanuit je tuin in je boot en vaar naar de Noorderplassen, het Weerwater, of de Randmeren. Stap op je fiets en koers naar het Pampushout, of doe een rondje Oostvaarderplassen. De wijk is zeer kindvriendelijk, veel scholen en sportclubs in de buurt. Almere heeft ook veel te bieden op het gebied van cultuur, en als je meer wilt, ben je in 20 minuten in Amsterdam.
“Wij hebben hier 20 jaar met heel veel plezier gewoond. In het begin waren de files een probleem, maar dat is opgelost met de verbreding van de A1. En met de trein ben je in 20 minuten in Amsterdam. Je woont hier rustig en toch vlakbij het centrum van Almere. Heel veel winkels op fietsafstand. Wandelen in het Beatrixpark, of eropuit in het Pampushout of de Oostvaarderplassen: heerlijk! In de zomer waterpret aan de rand van je eigen achtertuin, aan het einde van de dag met een glaasje wijn kijkend over het idyllische water met prachtige waterlelies: dat is echt genieten! Nu de kinderen het huis uit zijn, wordt het huis voor ons te groot en we gunnen het heel graag aan de nieuwe bewoners.”
Een woonkamer met keuken van 87 vierkante meter!
Beneden is de zeer ruime woonkamer met een open haard, en er is een nieuwe luxe keuken met een groot kookeiland, diverse apparatuur, en heel veel kastruimte. De serre aan de achterkant van het huis grenst aan de zonnige tuin op het zuidwesten. Beneden in de entree is het nieuwe moderne toilet te vinden. De benedenverdieping is voorzien van vloerverwarming en nieuwe radiatoren. Via de entree is de grote multifunctionele garage te bereiken.
De tuin loopt rondom het huis en de achtertuin heeft twee niveaus. Via een brede stenen trap loop je naar het gedeelte aan het water. Daar staat ook het gezellige tuinhuis. Bij mooi weer diner je op het boventerras of het benedenterras met buitenkeuken.
Op de eerste verdieping zijn er 3 slaapkamers en 2 badkamers. De ouderslaapkamer heeft een prachtige kleedkamer van 18 m2 met inbouwkasten, en een badkamer met bad, douchecabine en twee wastafels. Op de overloop bevindt zich het tweede toilet. De tweede badkamer heeft twee wastafels en een inloopdouche. Hier zitten de aansluitingen voor wasmachine en droger. De twee slaapkamers (beide 13 m2) aan de voorkant van het huis hebben een deur naar het balkon. Op deze verdieping is ook het kantoor/atelier van 32 m2 te bereiken die boven de garage ligt.
Boven deze ruimte bevindt zich nog een grote vliering.
Op de tweede verdieping zijn er twee kamers: aan de voorzijde ( 11m2) en de achterzijde (ruim 13 m2). Op de overloop is een ruime inbouwkast gemaakt.
Op de gehele eerste en tweede verdieping ligt laminaat.
Warmte- en wooncomfort!
Met 10 zonnepanelen op het dak en een energielabel A heb je een lage energierekening. Door de aanwezigheid van vloerverwarming beneden en door het hele huis voldoende radiatoren (ook in de serre) is het comfortabel wonen op elke verdieping.
Verdere bijzonderheden:
- Totale oppervlakte perceel 625 m2
- Parkeergelegenheid voor 2 auto’s op eigen terrein en openbaar.
- Glasvezelaansluiting