📝 Verkocht onder voorbehoud
Je kunt deze woning helaas niet bezichtigen of hier een bod op uitbrengen omdat deze ‘verkocht is onder voorbehoud’. Wat we wel voor je kunnen doen, is jouw naam op de reservelijst plaatsen. Mocht de koop onverhoopt niet doorgaan en komt de woning opnieuw in verkoop, laten we dat meteen weten.
3 kamers waarvan
2 slaapkamers
1 badkamer
1 apart toilet
Woonopp. 61 m2
Wil je wonen naast het NS-station en op loopafstand van alle gemakken van het stadscentrum? Dat kan in dit goed onderhouden appartement met een eigen parkeerplaats en berging in de kelder! En met uitzicht op het stationsplein waan je je in mediterrane sferen.
GEZELLIG WONEN
Dit leuke appartement heeft een gezellige woonkamer aan de Stationsstraat, een open keuken aan de achterzijde met diverse apparatuur (gaskookplaat, afzuigkap, combi-magnetron en losse koelkast). De hoofdslaapkamer is bereikbaar via de schuifdeur in de woonkamer maar ook via de deur vanuit de tussenhal. De hoofdslaapkamer heeft een deur naar het balkon aan de zijde van de Stationsstraat. De tweede slaapkamer ligt aan de achterzijde. Tussen de twee slaapkamers is de moderne badkamer met douche en wastafel. Het toilet is separaat.
In de hal van het appartement vind je de CV-kast, meterkast en heb je nog genoeg ruimte voor garderobe of een losse kast.
PARKEERKELDER
De auto lekker droog en beschermd parkeren kan in de parkeerkelder. Deze parkeerkelder is bereikbaar vanaf de Stationsdwarsstraat. In de kelder is ook een berging voor de fiets en andere spullen.
STATION OM DE HOEK
De trein stopt bijna voor de deur. Met de trein ben je zo in Amsterdam, Utrecht, Deventer of Enschede! Ook de bussen naar Arnhem en Zwolle zie je naast het station staan.
GEMAKKEN VAN DE STAD
Nog even snel een boodschapje doen bij AH to go, of lekkere verse producten halen op de markt! Of toch een van de gezellige horecapleinen opzoeken die de binnenstad kent. Het kan allemaal makkelijk te voet.