Op een mooie zomeravond aanmeren aan uw eigen aanlegsteiger? Hier kan het! Deze ruime, lichte woning aan de Schildersloot heeft eigenlijk alles om heerlijk te kunnen wonen: een grote en lichte entree met vide, ruime woonkamer, vier slaapkamers, berging aan zowel de voor- als achterzijde en een heerlijke tuin op het westen die natuurlijk aan doorgaand vaarwater ligt!
De woning is gelegen in een kindvriendelijke wijk omringd door veel groen en water en in nabijheid van twee basisscholen, kinderopvang, speeltuintjes, huisartspraktijk, winkelcentrum Broekerveiling en recreatiegebied Geestmerambacht. Ondanks de rust in de wijk zijn de uitvalswegen naar Alkmaar, Schagen, Haarlem en Amsterdam binnen 5 minuten bereikbaar.
Al enthousiast geworden? Vraag snel een bezichtiging aan!
Begane grond:
Ruime en door de vide lichte entree, voorzien van meterkast, toiletruimte en trapopgang naar de eerste verdieping. De grote keuken, welke voorzien is van alle hedendaagse voorzieningen, is gesitueerd aan de voorzijde van de woning en door de grote raampartijen is hier een fijne lichtinval. Aan de achterzijde is de tuingerichte woonkamer en door de dubbele schuifpui (geen ruimteverlies van openslaande deuren!) trekt u eenvoudig de achtertuin bij de woonkamer.
Eerste verdieping:
Ruime overloop welke toegang geeft tot drie ruime slaapkamers en de badkamer. De ruime badkamer is voorzien van een tweede toilet, wastafelmeubel en douche.
Tweede verdieping:
Hier bevindt zich de vierde slaapkamer van een zeer mooi formaat met groot dakraam. Ook op de overloop is een dakraam wat voor veel licht zorgt en hier is ook de water toe- en afvoer voor de wasmachine en droger.
Tuin:
De bijna 13 meter diepe achtertuin is op het westen gelegen, maar door deze diepte kan er de hele dag van de zon genoten worden. De achterzijde van de tuin is gelegen aan het hoge vaarwater, geen last van de niveauverschil om bij bijvoorbeeld het Duizend Eilanden Rijk te komen. De achtertuin is net zoals de voortuin voorzien van een berging met elektra.
Bijzonderheden:
- Ruime, lichte woning;
- Kindvriendelijke wijk met alle voorzieningen dichtbij;
- Gelegen aan het hoge water, u vaart zo naar het “Duizend Eilanden Rijk” of Alkmaar;
- Gedeeltelijk kunststof kozijnen;
- 9 zonnepanelen aanwezig;
- Uitvalswegen naar Alkmaar, Schagen maar ook Haarlem en Amsterdam binnen 5 minuten bereikbaar.