Te koop aangeboden in Amstelveen:
Op een rustige locatie aan een park gelegen ruim 3-kamer appartement met balkon op het zuiden en een royale zonnige woonkamer. Het appartement bevindt zich op de vierde verdieping van het, in goede staat van onderhoud verkerend, appartementengebouw met lift.
OMGEVING:
Voor de dagelijkse boodschappen zitten op loopafstand het winkelcentrum Groenhof en de Van der Hooplaan met talloze winkels. Met 10 minuten fietsen bent u bij het Stadshart Amstelveen met genoeg winkelaanbod waar u uitgebreid kunt shoppen. Binnen een straal van 5 kilometer bevinden zich meerdere scholen en genoeg sportverenigingen. (voetbal, hockey, zwemmen, tennis en atletiek)
Tram 25 ligt om de hoek en met een kwartier bereik je Station Zuid en met de auto zit je binnen 5 minuten op de A9.
GLOBALE INDELING:
Middels de trap of lift bereikt u het appartement op de vierde verdieping.
De lichte woonkamer bevindt zich aan de voorzijde van de woning en biedt toegang tot het balkon (ca. 5 m2). Vanaf het balkon en vanuit de woonkamer hebt u een prachtig vrij uitzicht op het groene Augustinuspark. De separate keuken is gelegen aan de galerijzijde.
Het appartement beschikt over twee ruime slaapkamers. De badkamer is thans voorzien van een inloopdouche en wastafelmeubel. Tevens is er een separaat toilet met fonteintje.
In de onderbouw van het complex hebt u het comfort van een privé berging.
VERENIGING VAN EIGENAARS:
De Vereniging van Eigenaren (VvE Keizer Karelparkflat 1 te Amstelveen) wordt professioneel beheerd door VvE Beheer Starrip. De maandelijkse servicekosten bedragen €174,53 per maand.
PARKEREN:
Vrij parkeren, geen parkeervergunning nodig.
BIJZONDERHEDEN:
- Ruim 3-kamer appartement gelegen op de vierde verdieping;
- Woning zal worden opgeleverd met HR++ glas.
- gebruiksoppervlakte wonen: 70 m2 (NEN2580 meetrapport aanwezig);
- vrij uitzicht op het groene Augustinuspark;
- lift aanwezig;
- twee ruime slaapkamers;
- actieve en gezonde VvE;
- oplevering per direct mogelijk;