Lemelerberg 111 Capelle Aan Den Ijssel

335.000 k.k.

3 kamers waarvan
2 slaapkamers

1 badkamer
1 apart toilet

Woonopp. 80 m2

KLAAR VOOR DE VOLGENDE STAP!
Dit speels ingedeelde 3-kamerappartement op de derde verdieping van de Lemelerberg is allesbehalve saai. Licht, ruimte én een zonnige vibe — perfect voor starters of doorstromers die op zoek zijn naar hun eigen of nieuwe plek.

Je hebt hier niet alleen een royaal terras op het zuiden, maar ook twee fijne balkons. Zonnen, chillen of borrelen? Jij kiest. Parkeren doe je veilig in de overdekte garage en extra spullen kunnen in je eigen berging.

De ligging is ideaal: winkels, OV, en leuke eettentjes op loopafstand. En... check die plattegrond eens. Anders dan anders, maar juist daarom zo leuk.

Kom je sfeer proeven?

Indeling
Begane grond:
Centrale afgesloten entree met videofoon, brievenbussen, bergingen en parkeerplaatsen en de afgesloten portieken met de trappenhuizen en de liften naar de woningen.

3e verdieping:
Woningentree, ruime hal met meterkast en een vaste kast met CV-combiketel, Remeha Tzerra M 24C uit 2013 en de warmte terug win installatie. Toegang tot de speels ingedeelde living (728 x 441) met schuifpui naar het balkon op het zuiden.

Een fraaie open hoogglans keuken met goede inbouwapparatuur (2019): Koel-/vriescombinatie, een 90cm brede inbouwoven, vaatwasser, 5-pits gasplaat met een fraaie afzuigkap en de hardstenen aanrechtbladen maken de keuken compleet.

Doorloop naar de beide slaapkamers, badkamer, toiletruimte en het terras.

Slaapkamer 1. 427 x 219. Slaapkamer 2. ca. 400 x 309. Balkon aan deze slaapkamer 293 x 193.

Badkamer 211 x 183 met douchecabine, wastafelmeubel en de aansluiting voor de wasmachine en wasdroger.

Separaat toilet recent gerenoveerd met een inbouwreservoir en hangend closet.

Dakterras 483 x 295/144

Bovenvermelde maten zijn indicatief. Zie voor de speelse indeling en maatvoering de bijgevoegde plattegrond en het meetrapport.

Bijzonderheden:
-Kunststof kozijnen met dubbele beglazing
-Dakterras
-Balkon aan de woonkamer en aan de grote slaapkamer
-Ruime woonkamer met open keuken
-Goed functionerende VvE met een bijdrage van €218,53 per maand
-CV-installatie 2013 ( eigendom )
-Oplevering in overleg
-'De Bergen' is sinds 2010 een beschermd stads- dorpsgezicht.

Lees meer

Overdracht

Vraagprijs

€ 335.000

Status

In verkoop

Aanvaarding

In overleg

Servicekosten

219 p/m

Bouw

Soort Appartement

Portiekflat, Appartement

Soort bouw

Bestaande bouw

Bouwjaar

1978

Soort dak

Plat dak Bitumineuze dakbedekking

Kadastrale gegevens

Volle eigendom, gemeente Capelle aan den IJssel, sectie C, nummer 5524 127, perceeloppervlakte: 0 m2

Oppervlakte en inhoud

Woonoppervlakte

80m2

Gebouwgebonden buitenruimte

23m2

Externe bergruimte

6m2

Inhoud

267m3

Indeling

Aantal kamers

3 kamers (waarvan 2 slaapkamers)

Aantal badkamers

1 badkamer en 1 apart toilet

Badkamervoorzieningen

Douche, wastafel, wastafelmeubel, wasmachineaansluiting

Aantal woonlagen

1 woonlagen

Gelegen op

3e woonlaag

Voorzieningen

Mechanische ventilatie, TV kabel, Buitenzonwering, Lift, Schuifpui, Glasvezel kabel, Balansventilatie

Energie

Energielabel

B

Isolatie

Volledig geïsoleerd, HR-glas

Verwarming

Cv-ketel, Warmte terugwininstallatie

Warm water

Cv-ketel

CV Ketel

Remeha Tzerra, 2013, Eigendom

Buitenruimte

Ligging

Aan rustige weg, In woonwijk, Beschutte ligging

Tuin

Geen tuin

Balkon/Dakterras

Dakterras aanwezig, balkon aanwezig

Bergruimte

Soort berging

Box

Garage

Soort

Parkeerplaats

Parkeren

Soort

Openbaar parkeren, Parkeergarage

Alle kenmerken

Foto's 39

  • ‘Ja, ik wil deze video kijken!’, denkt je natuurlijk. Klik dan op de knop Akkoord.

    Hiermee plaats je automatisch de cookies van het niveau ‘Compleet’, waardoor onze site optimaal werkt. Meer info over onze cookies: privacyverklaring. Hier kun je je keuze achteraf ook altijd aanpassen.