Klipfontein 36 Purmerend

525.000 k.k.

Inschrijving gesloten

De inschrijving voor deze woning is inmiddels gesloten. We kunnen jouw naam op de reservelijst zetten. Als de verkoop -om wat voor reden dan ook- niet doorgaat, hoor je dit van ons!

Aankoophulp nodig? Kijk dan wat onze aankoopmakelaar voor jou kan doen.

5 kamers waarvan
4 slaapkamers

1 badkamer
1 apart toilet

Woonopp. 133 m2
Perceelopp. 132 m2

Maak kennis met deze geweldige woning met een perceeloppervlakte van 132 m2 grond en een woonoppervlakte van 133 m2 gelegen in een prachtige buurt! Maak snel een afspraak voor een bezichtiging en wij laten je graag deze moderne woning zien.

De woning is gerealiseerd in een ruim opgezette groene woonomgeving in de kindvriendelijke wijk Weidevenne waar alle voorzieningen op loopafstand te vinden zijn. Aan de voorzijde/zijkant van de woning bevindt zich een prachtige waterpartij.

Voor de deur is vrijwel geen verkeer, want de woning bevindt zich aan het einde van de straat waar alleen bestemmingsverkeer komt. Dat is dus heerlijk rustig wonen. Parkeren doet u overigens gratis in een van de vele plekken direct voor de voordeur.

Ook goed om te weten, de woning beschikt over energielabel A!

Omgeving
Het eerste wat opvalt als u de wijk binnenkomt, is dat deze ruim van opzet is. De Weidevenne biedt met zijn brede lanen, het vele groen, waterpartijen en speelplekken een uiterst aantrekkelijke woonomgeving voor alle soorten huishoudens. Het groengebied Purmerland grenst direct aan de woonwijk en ligt daardoor bijna in uw achtertuin. U kunt hier lekker wandelen, joggen, fietsen of de hond uitlaten. Het centrum van Purmerend is op de fiets in slechts 5 minuten te bereiken. Daarnaast bevindt familierestaurant De Jutter zich op 3 minuten loopafstand.

Op loopafstand bevinden zich verder verschillende scholen, sportfaciliteiten en winkelcentrum Weidevenne. Een modern winkelcentrum met een groot en divers aanbod van winkels en eetgelegenheden. De bus richting Amsterdam vertrekt op slechts enkele minuten loopafstand. Deze brengt je in ongeveer 20 minuten naar Amsterdam-Noord. Pak je liever de auto? De A7 ligt op nog geen 5 minuten rijden vanaf de woning.

Indeling
Via de entree aan de voorzijde van de woning komt u in de ruime hal met meterkast en een betegelde toiletruimte met een zwevend toilet en een fonteintje. Vanuit de hal toegang tot de royale woonkamer. Tijdens de bouw in 2005 is deze met 3 meter uitgebouwd. In 2017 is de woonkamer in zijn geheel super strak gestuct en gespoten met verf. De grote raampartijen zorgen voor een natuurlijke lichtinval en daarmee voor een aangename sfeer in de woning.

Aan de voorzijde van de woning bevindt zich een prachtige SieMatic Keuken. Deze is geplaatst in een hoek- en een wandopstelling en voorzien van de nodige inbouwapparatuur waaronder een inductiekookplaat, een vaatwasser, een oven, een combimagnetron, een koelkast en aparte grote vriezer. Alle apparatuur is van het premium merk Siemens. De inductiekookplaat en vaatwasser zijn overigens in 2021 en 2022 vervangen voor de nieuwste uitvoeringen van Siemens. Tijdens het koken kunt u genieten van de prachtige omgeving en de waterpartijen aan de voorzijde van de woning. Via de schuifpui in de woonkamer heeft u toegang tot uw ruime achtertuin.

De open trap naar de eerste verdieping geeft een optische afscheiding tussen de keuken en de zithoek.

Eerste verdieping
Via de vaste trap bereikt u de overloop met toegang naar de drie slaapkamers en de badkamer. Opvallend aan de slaapkamers zijn de grote raampartijen. Vanuit de slaapkamer aan de voorzijde heeft u een prachtig uitzicht over het water en de groene omgeving.
De volledig betegelde badkamer bevindt zich in het midden van de verdieping en is in 2020 volledig gerenoveerd. Een prachtige en stijlvolle badkamer dat niets aan de verbeelding overlaat en beschikt over een moderne regendouche, wastafelmeubel en een zwevend toilet. In de badkamer bevindt zich ook de opstelplaats voor de droger en de wasmachine.

Tweede verdieping
Via een vaste trap bereikt u de tweede verdieping. Hier bevindt zich de riante derde slaapkamer van maar liefst 45 m2 totaal vloeroppervlak. Deze slaapkamer is zeer sfeervol. Het is overigens vrij eenvoudig om deze op te splitsen in twee slaapkamers. De slaapkamer beschikt over een maatwerkkast.

Tuin
De woning heeft een zeer verzorgde tuin, welke op het noordwesten gelegen is. Hier kunt u in alle privacy genieten van zon en rust. Achterin de tuin staat een houten schuur. De tuin is in 2019 geheel gerenoveerd waarbij de schuttingen en de bestrating is vervangen.

Bijzonderheden
- bouwjaar 2005
- woonoppervlakte 133 m2 en inhoud 474 m3 volgens NEN2580 meting
- gelegen op 132 m2 eigen grond
- gehele woning in 2017 gestuct + verfgespoten
- gehele woning in 2018 geschilderd
- voortuin bestrating in 2020 vernieuwd
- achtertuin bestrating en schutting in 2020 vernieuwd inclusief moderne tuinverlichting
- nieuwe karakteristieke voordeur in 2020
- alle binnendeuren in 2020 vernieuwd inclusief prachtig deurbeslag, waarvan stalen deur in woonkamer
- badkamer in 2020 compleet vernieuwd
- een van de mooiste plekjes in de Fonteinenbuurt
- tegenover een grote waterpartij
- vrijwel geen verkeer voor de deur want de woning bevindt zich aan het einde van de straat
- energielabel A
- 4 slaapkamers
- riante tuin met vrijstaande berging
- oplevering in overleg

Lees meer

Overdracht

Vraagprijs

€ 525.000

Status

In verkoop

Aanvaarding

In overleg

Bouw

Soort Woonhuis

Eengezinswoning, Tussenwoning

Soort bouw

Bestaande bouw

Bouwjaar

2005

Soort dak

Zadeldak Pannen

Kadastrale gegevens

Volle eigendom, gemeente Purmerend, sectie O, nummer 1872 , perceeloppervlakte: 132 m2

Oppervlakte en inhoud

Woonoppervlakte

133m2

Externe bergruimte

6m2

Perceeloppervlakte

132m2

Inhoud

474m3

Indeling

Aantal kamers

5 kamers (waarvan 4 slaapkamers)

Aantal badkamers

1 badkamer en 1 apart toilet

Badkamervoorzieningen

Toilet, douche, wastafelmeubel, wasmachineaansluiting

Voorzieningen

Mechanische ventilatie, TV kabel, Buitenzonwering, Frans balkon, Glasvezel kabel

Energie

Energielabel

A

Isolatie

Volledig geïsoleerd

Verwarming

Stadsverwarming

Warm water

Stadsverwarming

Buitenruimte

Ligging

Aan rustige weg, In woonwijk

Tuin

Achtertuin, Voortuin

Achtertuin

54m2 (9,7m diep en 5,6m breed)

Ligging tuin

noorden, westen, noordwesten

Balkon/Dakterras

Frans balkon aanwezig

Bergruimte

Soort berging

Vrijstaand hout

Voorzieningen

Voorzien van elektra

Isolatie

Geen isolatie

Garage

Soort

Geen garage

Parkeren

Soort

Openbaar parkeren

Alle kenmerken
Foto 1 van 32

‘Ja, ik wil deze video kijken!’, denkt je natuurlijk. Klik dan op de knop Akkoord.

Hiermee plaats je automatisch de cookies van het niveau ‘Compleet’, waardoor onze site optimaal werkt. Meer info over onze cookies: privacyverklaring. Hier kun je je keuze achteraf ook altijd aanpassen.