Veel ruimte, optimale lichtinval en een fantastisch uitzicht en een garage. Dat zijn de kenmerken van dit appartement op de zevende verdieping. Gasten kijken altijd eerst naar buiten vanwege het zicht op de bossen van de Utrechtse heuvelrug en de altijd wisselende luchten. Het appartement heeft een ruim BALKON en op de parterre een flinke BERGING. Tevens wordt een GARAGE aangeboden, zodat er altijd parkeerplek is nu de parkeerplaats steeds voller wordt.
De ligging is centraal tussen de winkelcentra Smitshof en Overhees, beide op loopafstand.
Begane grond
Mooie entree met automatische schuifdeur, bellentableau, video intercom installatie en brievenbussen. De lift bedient per verdieping twee woningen.
Op de parterre bevindt zich een ruime inpandige eigen berging met elektriciteitsaansluiting en tussenmeter.
Zevende verdieping.
Entree, ruime hal, meterkast, kast met HR CV-ketel (2020) en berging. Dichte keuken met apparatuur waaronder 4 pits gaskookplaat, elektrische oven, koel- vrieskast en vaatwasmachine (Bosch van december 2022).
Zeer riante woonkamer met laminaatvloer, grote raampartijen met elektrisch zonnescherm. Er is een doorgang naar de zijkamer waarvandaan het balkon bereikbaar is met een schuifdeur. Het balkon, ruim genoeg om met 4 personen te kunnen zitten, is voorzien van een zonnescherm. De rechter buitenwand van het balkon is winddicht gemaakt door middel van een kozijn. Koolmezen komen hier graag nestelen.
Het appartement is voorzien van 2 slaapkamers en een mooie badkamer. De badkamer is voorzien van een bad, douche, wastafelmeubel en wasmachine aansluiting. Apart hangend toilet met fontein.
Garage.
Eigen garage om de hoek met elektrische deur, verlichting, wandcontactdoos en een elektriciteitsmeter.
Bijzonderheden.
- Rustige woonomgeving met alle voorzieningen op korte afstand
- Uitstekende zonligging op het zuidwesten
- Elektrisch bedienbaar zonnescherm (woonkamer)
- Dubbele beglazing HR++
- Energielabel C (204 kWh/m2 per jaar)
- Bouwjaar 1968
- Eigen Nefit HR 107 CV ketel (2020)
- Berging in onderbouw met elektriciteit en tussenmeter
- Glasvezel beschikbaar
- Actieve VvE met professionele beheerder
- Eigen garage
- Het is ook mogelijk een bod uit te brengen op de woning zonder garage
- Oplevering in overleg