Eesveen een dorpje onder de rook van Steenwijk in de Kop van Overijssel. Landelijk wonen in het natuurgebied de Eese op 30min. van Zwolle en Leeuwarden. Het onder architectuur gebouwde landhuis en apart gelegen gastenverblijf ligt buiten de bebouwde kom op een perceel van ruim 3,5 ha, gedeeltelijk tuin, wilde bloemenweide en heideveld met daarin een ven grenzend aan de bossen van de Eese. Het landhuis is gebouwd in 1999 en staat circa 50 mtr. van de openbare weg en is toegankelijk via een mechanisch te openen hek. Het geheel verkeert in een perfecte staat van onderhoud.
Gastenverblijf. In het gastenverblijf 2 slaapkamers elk 15 mtr met een schuifpui naar een overdekt terras. Een badkamer met douche. Een apart toilet. Een bijkeuken met aansluiting voor wasmachine enz.
Onder het bijgebouw bereikbaar via een hellingbaan een dubbele garage van 66 mtr met verwarming , warm en koud water en veel bergruimte.
Algemeen.
Beide gebouwen zijn voorzien van vloerverwarming. Alle ramen en deuren zijn afsluitbaar met metalen rolluiken, tevens zonwering. Alarminstallatie in beide gebouwen.
T.V. aansluitingen in woonkamer, slaapkamer en gastenverblijf, telefoonaansluitingen in keuken, slaapkamer en gastenverblijf.