Nieuw in ons aanbod deze fantastische ruime, luxe en instapklare woning!
Gebouwd in 1995 en voorzien van alle gemakken. Deze moderne woning is op de begane grond aan de achterzijde uitgebouwd en in 2009 voorzien van een grote luxe keuken, een zeer complete badkamer en toiletruimte. Het geheel is prachtig gelegen aan de rand van de wijk de Grienden met aan de achterzijde water en veel groen. Aan de voorzijde heeft u een open zicht met aan de overkant van de straat een speelplaats. Scholen en winkels zijn zeer goed bereikbaar met de fiets.
De voor- en achtertuin is geheel onderheid waardoor u deze nooit meer hoeft op te hogen! De achtertuin is voorzien van een ruime schuur en rondom voorzien van een hardhouten schutting en dat zorgt voor veel privacy.
In 2019 is de woning voorzien van een nieuw bitumen daklaag zodat u ook daar de komende 20 jaar geen omkijken meer naar heeft.
De gehele woning is uiterst smaakvol licht en van mooie materialen voorzien.
De gehele begane grond heeft een prachtige lichte Italiaans marmeren vloer en is voorzien van vloerverwarming. Grote raampartijen tot op de grond en openslaande tuindeuren zorgen voor het nodige licht in de woonkamer. De grote luxe keuken is aan de voorkant gesitueerd en voorzien van een combi magnetron/oven en een combi oven/stoomoven. Het kookgedeelte heeft een brede kookplaat met high power wokbrander en een Teriyaki grillplaat. Tevens is er een vaatwasser, koelkast en een separate vriezer.
De keuken is uitgerust met grote lades, heeft veel opbergruimte en een ruim werkblad.
Op de begane grond vinden we tevens de meterkast, het toilet en een opbergkast.
De met houtlook beklede trap brengt u naar de 1e etage waar 3 slaapkamers en een badkamer zijn. Deze etage is voorzien van een prachtige Meister vloer uitgevoerd in donker eiken. De ouderslaapkamer is voorzien van een vaste airconditioning. Alle slaapkamers zijn uitgerust met inbouwkasten zodat er genoeg opbergruimte aanwezig is. De badkamer is vergroot en voorzien van een toilet, een inloopdouche, dubbele wastafel en een heerlijk groot bubbelbad van Villeroy & Boch.
De open trap leidt naar de 2e etage met daar opnieuw de prachtige vloer zoals op de etage eronder. Vanuit het halletje heeft u een kamer met de verwarmingsketel (Nefit cw6 met extra boiler) met aansluitingen voor wasmachine en droger.
De rest van deze etage is een grote lichte kamer met een inbouwkast over de gehele lengte en aan de voorzijde een deur naar een heerlijk zonneterras dat gesitueerd is op het zuidwesten.
De woning is voorzien van rolluiken op de begane grond (deels afstandsbediening en deels handmatig) en 1e etage (handmatig). De 2e etage is voorzien van sunscreens. Verder heeft de woning mechanische ventilatie en zijn alle wanden afgewerkt met spuitwerk met een lichte korrel. Alle buitendeuren, inclusief terrasdeur op de 2e etage en schuurdeur zijn voorzien van een veilige driepunts sluiting.
Deze fijne woning is zeker het bezichtigen waard!