Deze verrassend ruime drive-in woning ligt aan een goed bereikbare en overzichtelijke straat in de wijk Nijlân, met vrij uitzicht op een plantsoen.
De woning is qua indeling echt anders dan anders. En juist dat maakt dit huis zo aantrekkelijk. Waar je normaal de woonkamer op de begane grond vindt, ligt die hier op de verdieping.
Daardoor biedt de benedenverdieping veel flexibiliteit. Ideaal voor thuiswerken, een praktijkruimte, een extra slaapkamer of om de indeling volledig anders te maken. Zo is het bijvoorbeeld ook mogelijk om beneden een ruime woonkeuken te realiseren.
Een groot voordeel van deze woning is dat deze vrijwel volledig bestaat uit rechte wanden. Dat geeft veel ruimte, overzicht en volop mogelijkheden om het huis helemaal naar eigen wens in te richten.
Op de begane grond bevindt zich onder andere een royale werk- of slaapkamer (voorheen de garage), met directe toegang tot de diepe achtertuin. Deze tuin biedt veel privacy en heeft een fijne zonligging. De woning is goed onderhouden en grotendeels voorzien van kunststof kozijnen met isolatieglas. In de zomer van 2020 is het platte dak vernieuwd door een erkend bedrijf.
Ook de ligging is zeer prettig. Je woont vlak bij het centrum en het station van Leeuwarden. Zowel de binnenring als de buitenring zijn snel bereikbaar.
Indeling
Begane grond
Entree met ruime hal. Royale kantoorruimte of master bedroom (voormalige garage). Wasruimte met cv-opstelling. Toiletruimte. Deur naar de achtertuin.
Eerste verdieping
Overloop. Open keuken in hoekopstelling met inbouwapparatuur. Deur naar het balkon. L-vormige woonkamer met vrij uitzicht over het plantsoen.
Tweede verdieping
Overloop. Drie slaapkamers, waarvan de ouderslaapkamer aan de voorzijde over de volle breedte. Nette badkamer met ligbad/douche, hangtoilet en wastafelmeubel.
Algemeen
Woonoppervlakte ca. 120 m²
Inhoud ca. 385 m³
CV-ketel: Nefit HRC24 CW4 (2021)
Grotendeels kunststof kozijnen met isolatieglas
Vloer- en spouwmuurisolatie
Plat dak vernieuwd in 2020
Ruime achtertuin met achterom
Eigen oprit
Over het algemeen voldoende parkeergelegenheid in de wijk
Recente rolluiken en sunscreen