LANDELIJK WONEN AAN HET WATER MET EIGEN AANLEGPLAATS VOOR EEN BOOT.
Aan de schilderachtige Weijpoort in Nieuwerbrug aan den Rijn bevindt zich deze royale vrijstaande woning. De woning combineert ruimte, comfort en een directe ligging aan de Oude Rijn met een veranda, een dakterras en een aanlegplaats voor een boot of sloep. Het omliggende polderlandschap en de directe ligging aan het water maakt deze woning werkelijk uniek.
Hier woont u landelijk in het Groene Hart, met vrij uitzicht over de Oude Rijn met steden als Woerden en Bodegraven en de A12 richting Utrecht, Den Haag op korte afstand. Maar u bent ook binnen een half uurtje in Rotterdam of Leiden.
Bouwjaar: 2000 – Woonoppervlakte: ca. 182m² – Overige inpandige ruimte ca. 55m² Perceeloppervlakte: ca. 288m² - Inhoud: ca. 909m³ – Aantal kamers: 7 (5 slaapkamers) – Vloerverwarming - Energielabel: B
________________________________________
Indeling
Begane grond
U parkeert uw auto onder de carport en via de entree komt u binnen in een ruime hal met garderobe, toilet en de trap naar boven.
Hier vindt u ook meteen de pas gerenoveerde badkamer. Compleet uitgevoerd met 2-persoons jacuzzi, regendouche en dubbele wastafel. De ruimte is efficiënt ingericht en biedt alles wat u nodig heeft voor het dagelijkse comfort.
Vanuit de hal loopt u door naar de royale leefkeuken.
De keuken is zeer ruim met een werkblad van 5 meter met vaatwasser, combimagnetron en een 5 pits Lofra gasfornuis met dubbele oven. Er is ruimte voor een Amerikaanse koelkast en er is voldoende plek voor een grote eettafel, waardoor het echt het hart van het huis vormt. Vanuit de keuken is er direct toegang tot de veranda en zicht op de Oude Rijn met de langsvarende bootjes, wat koken en tafelen extra bijzonder maakt.
Via de openslaande tussendeuren komt u in de woonkamer. Deze is opvallend ruim opgezet en profiteert van grote raampartijen waardoor het zonlicht rijkelijk naar binnen valt. Er is volop ruimte voor een royale zithoek om heerlijk te ontspannen.
________________________________________
Eerste verdieping
Op de eerste verdieping is een toilet en een aparte waskamer met aansluiting voor wasmachine en droger. Hier is ook een wastafel met warm en koud water. Er is dus een mogelijkheid om de waskamer om te bouwen tot een extra doucheruimte.
De overloop biedt toegang tot maar liefst vier volwaardige slaapkamers.
De hoofdslaapkamer is royaal van formaat en geniet van een prachtig uitzicht over de Rijn en de beroemde tolbrug van Nieuwerbrug.
De overige drie slaapkamers zijn eveneens goed bemeten en flexibel in te richten als kinder-, logeer- of werkkamer. Er is via een vlizotrap nog toegang tot een grote vliering. Dankzij de prettige lichtinval en praktische indeling zijn alle kamers comfortabel en functioneel. Eén van deze kamers komt met 2 openslaande deuren uit op het zonneterras.
________________________________________
Buitenruimtes – Wonen aan het water op z’n mooist
De buitenruimtes zijn zonder twijfel één van de absolute hoogtepunten van deze woning.
Het dakterras van 25 vierkante meter heeft de hele dag zon en heeft een prachtig uitzicht over de rivier en de voorbij varende bootjes. Op het terras is een schuurtje voor een extra koelkast en voor het opbergen van de tuinkussens. Via de andere deur kom je op de zolder van de garage.
De veranda met een lengte van 13 meter, direct aan de Rijn, biedt een fenomenale plek om te genieten van de ochtendzon, het vrije uitzicht en de rust van het landelijke leven. Hier ervaart u het ultieme buitengevoel: ’s ochtends een kop koffie aan het water, even vissen of een duik in het water op een warme middag en ’s avonds dineren aan het water terwijl de zon ondergaat aan het eind van de Oude Rijn. De veranda vormt een heerlijke beschutte plek waar u vrijwel het hele jaar door buiten kunt zitten.
En als kers op de taart beschikt de woning over een eigen aanlegplaats: u stapt vanuit uw huis zó uw boot of sloep in. Een tocht richting Bodegraven of Woerden of ontspannen varen door het Groene Hart behoort hier tot het dagelijks leven.
________________________________________
Kangoeroewoning
Er is nog een bijzondere plek in dit huis. Via de schuifpui op de veranda (of via de tussendeur in de keuken) is er toegang tot een mooie studio. Er is plek voor een groot bed en een gezellige zithoek. De studio heeft een eigen ruime badkamer met douche en dubbele wastafel, apart toilet en een keukenblok. Deze ruimte is uitermate geschikt voor zelfstandig wonen van een familielid of kan verhuurd worden via AirBNB voor extra inkomsten.
________________________________________
Garage
Naast het huis is er een grote garage met automatische roldeur. U kunt uw auto en uw fietsen veilig parkeren en er is ruimte voor opslag van goederen. Er is een kast met extra aansluiting voor wasmachine en droger. Boven de garage is een grote zolder met toegang tot het dakterras.
________________________________________
Woonomgeving
Nieuwerbrug aan den Rijn is een charmant dorp tussen Bodegraven en Woerden. U woont hier landelijk en waterrijk, maar met uitstekende verbindingen via de A12 richting Utrecht en Den Haag.
Fiets- en wandelroutes langs de rivier liggen letterlijk voor de deur. U bent in 20 minuten met de fiets in het Reeuwijkse plassen gebied om heerlijk te ontspannen. Hier combineert u het buitenleven met centrale bereikbaarheid.
________________________________________
Samengevat
• Ca. 182 m² woonoppervlakte
• Inhoud ca. 909 m³
• 5 volwaardige slaapkamers
• Zeer ruime woonkamer over volle breedte
• Leefkeuken met directe toegang tot veranda en steiger
• Dakterras van 25 m² met uitzicht op het water
• Kangoeroewoning met ruime badkamer en schuifpui
• Grote garage met automatische roldeur en zolder
• Eigen ligplaats aan de Oude Rijn
• Heerlijk wonen in een landelijke omgeving
Weijpoort 59 biedt niet alleen veel ruimte binnenshuis, maar ook een ongeëvenaarde buitenbeleving aan het water. Een royaal familiehuis met directe vaarverbinding en blijvend vrij uitzicht – wonen aan de Rijn op zijn best.
Oplevering in overleg