Ruim 3-kamerappartement met royale woonkamer
Licht, ruimte en volop mogelijkheden! Dit ruime 3-kamerappartement (ca. 85 m²) ligt op de derde verdieping van een verzorgd complex in de gewilde wijk De Hoef. Door het samenvoegen van een slaapkamer is er een royale doorzon woonkamer ontstaan met prachtig vrij uitzicht. Indien gewenst is de oorspronkelijke 4-kamerindeling eenvoudig terug te brengen.
Wonen in De Hoef
Het appartement ligt in de groene en gewilde wijk De Hoef. Je woont er rustig, met alle voorzieningen dichtbij. Op loopafstand vind je winkelcentrum De Hoef, met supermarkten en speciaalzaken. Binnen vijf minuten fiets je naar de historische binnenstad of het NS-station. De duinen en stranden van Egmond en Bergen zijn in een kwartier bereikbaar en ook de A9 is vlot te bereiken. Scholen, kinderopvang, een gezondheidscentrum en sportfaciliteiten liggen eveneens om de hoek.
Indeling
Begane grond
Centrale entree met brievenbussen, intercom, traplift, lift en trappenhuis. Op de begane grond is er een eigen berging van ca. 9 m², ideaal voor fietsen en extra opslag.
Derde verdieping
Entree met toegang tot het toilet, de meterkast en de keuken. Aansluitend aan de keuken bevindt zich een balkon, ideaal om van de ochtendzon te genieten. De keuken is eenvoudig, maar biedt volop mogelijkheden om een moderne keuken naar eigen smaak te realiseren.
De royale woonkamer is licht en heeft grote raampartijen met uitzicht op groen en water. Hier is ruimte voor een grote zithoek en eethoek.
De badkamer, recent opgefrist en ook via de keuken bereikbaar, heeft een frisse uitstraling en is voorzien van een ligbad/douche, wastafel en radiator.
Aan de achterzijde bevindt zich de ruime hoofdslaapkamer, rustig gelegen aan een groenstrook. De tweede slaapkamer ligt aan de voorzijde en is bereikbaar via de tussenhal met een wasruimte en aansluiting voor wasmachine.
Bijzonderheden
• Woonoppervlakte ca. 85 m²
• 3-kamerappartement, eenvoudig terug te brengen naar 4 kamers
• Royale woonkamer met vrij uitzicht
• Badkamer recent opgefrist
• Keuken eenvoudig, veel mogelijkheden voor modernisering
• Balkon aansluitend op de keuken
• Grotendeels kunststof kozijnen met HR++ glas
• Dakbedekking complex vernieuwd en geïsoleerd in 2020
• Eigen berging van ca. 9 m² op de begane grond
• Voldoende gratis parkeergelegenheid
• Servicekosten: € 256,77 per maand (incl. o.a. water, schoonmaak, onderhoud, opstalverzekering)
• Voorschot stookkosten: € 89,- per maand
• Extra bijdrage VvE (€ 229,68 per jaar, 2026-2028) t.b.v. vervanging kozijnen, onderdeel meerjarenplan
• Energielabel: D
• Gezonde en professioneel beheerde VvE