In 2020 opgeleverde nieuwbouwvilla te koop in villapark de Sysseltse Lanen.
Sysseltse Lanen is een uniek project. De stijl is landelijk zo gemaakt dat je altijd in contact staat met de Veluwe. De gevels maken de ontwerpen compleet: de gemetselde onderbouw zorgt voor een robuust uiterlijk en de grote dakoverstekken doen denken aan een Amerikaanse bosvilla. Puur natuur! Daarbij zijn materialen geselecteerd waarmee je geen omkijken hebt naar het onderhoud.
De woning is ruim opgezet, speel gebouwd aan de voorzijde en beschikt over een woonkamer die af te sluiten is, een woonkeuken, vier slaapkamers, een garage en een heerlijke tuin met berging en overkapping. De woning ligt, zoals de straatnaam al suggereert, aan een plantsoen waar de kinderen heerlijk kunnen spelen. Daarmee is het ook meteen autoluw.
Deze villa staat op de plek waar vroeger de Simon Stevin kazerne stond, nu het villapark Sysseltse Lanen genaamd. Het Sijsseltse bos is op nog geen 5 minuten loopafstand. De wijk is op dit moment nog in ontwikkeling. Zodra de toegang tot de nieuwe kazernelaan afgesloten is zal de woning vrij liggen van doorgaand verkeer (alleen bestemmingsverkeer). Het villapark grenst aan de Ginkelse Heide, gelegen aan de oostzijde van Ede. Voorzieningen als onderwijs op diverse niveaus, cultuur, een mooi winkelgebied en goede openbaar vervoersverbindingen met de Randstad maken Ede tot een prachtige plek om te wonen. De snelwegen A12 en A30 zijn dichtbij en twee treinstations zorgen voor goede verbindingen richting de regio en de Randstad.
Indeling
Begane grond
Entree/hal met granitolook tegelvloer, meterkast en toilet met fonteintje. Via de stalen deur kom je binnen in de ruime woonkeuken met veel lichtinval en openslaande deuren naar de zonnige achtertuin. De keuken is voorzien van een inductiekookplaat, afzuigkap, vaatwasser, stoomoven en een koelkast. Aansluitend is er de bijkeuken met ook weer toegang naar de tuin, maar ook toegang tot de garage. De garage beschikt over openslaande deuren en een vliering.
De huidige eigenaren hebben de ruimte opgedeeld middels een stalen schuifdeur en kastenwand. Hierdoor heb je aan de voorzijde van de woning de woonkamer en is deze dus te betrekken bij de woonkeuken of juist af te sluiten. Vanuit de woonkamer een openslaande deur naar de voortuin waar je uitkijkt op het plantsoen. De begane grond is voorzien van een sfeervolle houtlook tegelvloer en vloerverwarming.
Eerste verdieping
Overloop met drie heerlijke slaapkamers, waarvan de grootste slaapkamer beschikt over een eigen balkon. De keurig betegelde badkamer is voorzien van een inloopdouche en een wastafelmeubel met dubbele wastafel.
Tweede verdieping
Ruime voorzolder met toegang tot de ruime vierde slaapkamer waar een dakkapel is geplaatst.
Buiten
Heerlijke groene tuin rondom de woning. In de achtertuin staat er een houten berging met een overkapping. Doordat de tuin rondom is heb je dus altijd wel ergens zon of schaduw.
Aan de voorzijde ook nog een eigen oprit voor het parkeren van de auto.
Bijzonderheden:
- De woning is opgeleverd in 2020, dus nog zo goed als nieuw en zo te betrekken.
- De woning is v.v. 5 zonnepanelen
- De gevelbekleding is van keralit, dus onderhoudsvrij