Dokter Poolstraat 22 Hoogwoud

535.000 k.k.

5 kamers waarvan
4 slaapkamers

1 badkamer
1 apart toilet

Woonopp. 126 m2
Perceelopp. 230 m2

Dokter Poolstraat - Hoogwoud

Royale 2 onder in kap woning met 4 slaapkamers, gelegen in de laatste straat van het gemoedelijke dorp Hoogwoud. De woning beschikt over een erker en uitbouw aan de achterzijde, alsmede dakkapellen aan de voor- en achterzijde op de 1e verdieping.
De woning herbergt een compleet uitgevoerde badkamer en een heerlijke buitenruimte. Dankzij de gunstige ligging op het zuidoosten kunt u hier van ’s morgens vroeg tot laat in de avond genieten van de zon. De woonkamer biedt veel licht en heeft een prettige woonsfeer door de raampartijen en de open keuken met inbouwapparatuur. De woning heeft een ankerloze spouwmuur, en daarmee geen geluidsoverlast van de buren. De woning is eind 2024 volledig buitenom geschilderd en alle ruiten zijn vervangen voor HR+++ glas. U kunt dus snel zonder verbouwing intrekken en gaan genieten!

LIGGING EN OMGEVING
De woning is gelegen in de woonwijk Dokter Pool, aan een rustige straat met een parkeervoorziening op de eigen oprit, maar ook naast de deur middels een ruime parkeerplaats. Ook de omgeving heeft voor iedereen wel iets te bieden. Zo is de supermarkt om de hoek en zijn winkels, horeca, wandelpark, basisscholen, sportclubs en verenigingen op ook op loopafstand gelegen. Met de auto rijdt u gemakkelijk naar alle uitvalswegen richting Hoorn (15 min.), Schagen (20 min.), Alkmaar (25 min.) en de Rijksweg A7 brengt u binnen 40 minuten naar Amsterdam. Daarnaast zijn er goede busverbindingen richting de nabijgelegen dorpen en het station van Obdam en Hoorn.

Algemeen:
• Bouwjaar: 1995
• Inhoud: ca. 320 m³
• Woonoppervlakte: ca. 127 m²
• Perceel oppervlakte: ca. 230 m²
• Kadaster gemeente Opmeer, sectie V, nummer 141
• Energielabel: B (einddatum 22-04-2036)
• Aanvaarding: in overleg

BEGANE GROND

Woonkamer en keuken:
Entree/hal met meterkast, trapkast en moderne toiletruimte. De ruime, lichte woonkamer beschikt over een prettige hoeveelheid natuurlijk lichtinval. Door de ruime afmetingen en de gunstige indeling is de woonkamer uitstekend in te richten met een ruime zit- en eethoek. De wanden en plafonds zijn gestukt en in een lichte kleurstelling afgewerkt en op de vloer ligt een eikenhouten plankenvloer die drempelloos doorloopt.

De open keuken is geplaatst in een L-vormige opstelling en is voorzien van een inductiekookplaat, vaatwasser, combi-oven, koelkast en vrieskast. Het geheel is afgewerkt met groengrijze fronten en een donker werkblad. Vanuit de eethoek is de tuin bereikbaar. Deze is op het zuidoosten gelegen en ligt vrij. Via de riante bijkeuken, waar de wasmachine en droger staan, zijn de garage en tuin te bereiken.

Alle platte daken, incl. erker zijn uitgevoerd met wortelwerende bitumen om een groen dak in de toekomst mogelijk te maken. De balkenconstructie van het garage dak staat het plaatsen van zonnepanelen toe.

1E VERDIEPING

Slaapkamers: Vanuit de hal heeft u toegang tot drie volwaardige slaapkamers. De slaapkamers zijn ruim van formaat en hebben dankzij de grote ramen en nette wand- en vloerafwerking een frisse en verzorgde uitstraling. Twee slaapkamers hebben een dakkapel en één slaapkamer heeft een dakraam. De dakkapel is uit te breiden, zoals de buren reeds hebben gedaan. Alle dakkapellen zijn uitgevoerd met witte bitumen om de warmte te weren, het dakraam is ook voorzien van zonwering.

Badkamer: De badkamer is van vloer tot aan het plafond betegeld met witte wandtegels, alsmede donker accenttegels en er ligt een donkergrijze vloertegel. Verder beschikt de badkamer over een inloopdouche, een wastafelmeubel met spiegel, hoge opbergkast en een groot ligbad met whirlpool functie. De badkamer is voorzien van vloerverwarming.

2e VERDIEPING

4e slaapkamer met tuimel dakraam (voorzien van zonwering), eigen wastafel en inbouwkasten, alsmede een vlizotrap naar een afzet zolder. Op de overloop hangt een HR-combi ketel (CW5) uit 2025 en zijn er diverse opbergkasten bereikbaar onder het schuine dak. Er is hier een mogelijkheid een 2e dakraam te plaatsen aan de voorzijde, of een dakkapel aan de achterzijde ter vervanging van het tuimelraam.

Bijzonderheden van deze 2 onder 1 kap woning:
* Comfortabel huis met vier slaapkamers – goed onderhouden en direct te betrekken
* Ruime living met veel lichtinval en prettige woonsfeer
* Grote woonkeuken met openslaande deuren naar tuin
* De ruime garage is binnendoor via bijkeuken te bereiken, maar ook door de grote openslaande deuren vanaf de oprit (motor is makkelijk naar binnen te rijden)
* Oprit waar 1 auto op past
* Tuin is gelegen op het zuidoosten en bevat een grote vrijstaande berging
* Rustige woonomgeving
* Energielabel B
* Centrale ligging op loopafstand van alle nodige voorzieningen
* Voldoende mogelijkheden om woning verder te verduurzamen en uit te breiden qualeefruimte.

Lees meer

Overdracht

Vraagprijs

€ 535.000

Status

In verkoop

Aanvaarding

In overleg

Bouw

Soort Woonhuis

Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning

Soort bouw

Bestaande bouw

Bouwjaar

1995

Soort dak

Zadeldak Pannen

Kadastrale gegevens

Volle eigendom, gemeente Opmeer, sectie V, nummer 141 , perceeloppervlakte: 230 m2

Oppervlakte en inhoud

Woonoppervlakte

126m2

Externe bergruimte

8m2

Overig inpandige ruimte

12m2

Perceeloppervlakte

230m2

Inhoud

491m3

Indeling

Aantal kamers

5 kamers (waarvan 4 slaapkamers)

Aantal badkamers

1 badkamer en 1 apart toilet

Badkamervoorzieningen

Toilet, douche, jacuzzi, wastafelmeubel

Voorzieningen

Mechanische ventilatie, TV kabel, Buitenzonwering, Dakraam

Energie

Energielabel

B

Isolatie

Volledig geïsoleerd

Verwarming

Cv-ketel

Warm water

Cv-ketel

CV Ketel

Nefit, 2024, Eigendom

Buitenruimte

Ligging

Aan rustige weg, In woonwijk

Tuin

Achtertuin, Voortuin

Achtertuin

86m2 (9,5m diep en 9,0m breed)

Ligging tuin

zuiden

Bergruimte

Soort berging

Vrijstaand hout

Voorzieningen

Voorzien van elektra

Isolatie

Geen isolatie

Garage

Soort

Inpandige garage

Voorzieningen

Elektra

Isolatie

Muurisolatie, Dubbel glas

Parkeren

Soort

Openbaar parkeren

Alle kenmerken

Foto's 81

  • ‘Ja, ik wil deze video kijken!’, denkt je natuurlijk. Klik dan op de knop Akkoord.

    Hiermee plaats je automatisch de cookies van het niveau ‘Compleet’, waardoor onze site optimaal werkt. Meer info over onze cookies: privacyverklaring. Hier kun je je keuze achteraf ook altijd aanpassen.