Wat een leuke en ruime gezinswoning, gelegen in de zeer gewilde en fraaie woonwijk 'Mettegeupel'. De twee-onder-één-kap woning is met een woonoppervlakte van 155 m2 de ideale woning voor grote gezinnen. Vanuit de woning is vrij uitzicht over het tegenover gelegen grasveld. De woning staat op een ruim perceel, beschikt over een garage, dakterras en zonnepanelen. Kortom, een zeer complete woning.
In de directe omgeving van de woning bevinden zich meerdere speeltuinen. Andere voorzieningen zoals het stadscentrum van Oss, winkels, sportcentrum 'De Rusheuvel' en scholen zijn alle op loopafstand gelegen. Diverse uitvalswegen evenals openbaar vervoer zijn ook goed bereikbaar.
Kenmerken:
Bouwjaar 1995, woonoppervlakte 155 m2, overige inpandige ruimte 22 m2, gebouw gebonden buitenruimte 25 m2, inhoud 591 m3, perceel 278 m2.
Algemeen:
Het betreft een riante woning, type twee-onder-één-kap. De woning is van alle gemakken voorzien zoals een eigen oprit met parkeermogelijkheden voor twee auto’s. De garage is ideaal voor een auto of als bijkeuken/opslag te gebruiken. Opvallend is ook de ruime fraai aangelegde achtertuin van ca. 130 m2. De tuin is voorzien van een mooie vijver. Aan de voorzijde is de woning helemaal vrij gelegen; daar is een groot grasveld, omzoomd door een boulevard.
De begane grond.
Entree, hal, meterkast, garderobe, trap naar de verdieping, toilet met fontein. De woonkamer is bijzonder ruim in L-vorm. De living bevindt zich aan de voorzijde van de woning, aan de achterzijde is de keuken met eetgedeelte. De keuken heeft een open verbinding met de eetkamer en aansluitend het woongedeelte. De moderne keuken bestaat uit een hoekgedeelte en een kookeiland en beschikt over diverse inbouwapparatuur, plintverwarming/ventilator en spotjes. Vanuit de keuken is de achtertuin te bereiken via de openslaande deuren.
Eerste verdieping.
Op deze verdieping zijn drie ruime slaapkamers, de badkamer en een waskamer. Eén van de ruime kamers is boven de garage gesitueerd, daarnaast een kleinere slaapkamer en de master bedroom. De badkamer is aan de achterzijde van de woning en beschikt over een wastafelmeubel, ruime inloopdouche, vrijdragend toilet, design radiator en bergruimte. Er is een kleinere kamer, de waskamer, hier bevinden zich de aansluitingen voor het witgoed en tevens de c.v ketel Vaillant 2007.
Tweede verdieping.
Deze verdieping beschikt over een ruime multifunctionele zolder. Deze ruimte is gemakkelijk in te delen als 5e slaapkamer of als sport- danwel werkkamer, de 4e slaapkamer is namelijk op deze verdieping al aanwezig. Vanuit de ruime zolder is toegang tot het dakterras met veel privacy gelegen op het zuiden. Vanaf het dakterras is een weids uitzicht over de directe omgeving.
Bijzonderheden:
- Zonnepanelen
- Zonnescreens
- 4 slaapkamers, 5de mogelijk of sport- danwel werkkamer
- Garage met voorziening voor een elektrische auto
- Dakterras
- Kindervriendelijke buurt
- Scholen om de hoek
- Winkels en bushalte op loopafstand