Mortel 35 Roggel

590.000 k.k.

Open huis

3 oktober van 11:00 tot 15:00

10 kamers waarvan
3 slaapkamers

2 badkamers
1 apart toilet

Woonopp. 149 m2
Perceelopp. 1580 m2

Ruim wonen met vrij uitzicht, nabij natuurgebied Leudal

Op een royaal perceel van circa 1.580 m² staat deze degelijk gebouwde woning met verrassend veel leefruimte, een diepe tuin en vijf bijgebouwen. Dankzij de badkamer op de begane grond en de mogelijkheid om de eetkamer als slaapkamer te gebruiken, is de woning bovendien levensloopbestendig.

De woning ligt binnen de bebouwde kom van Roggel, maar biedt volop privacy en vrij uitzicht. De bossen van natuurgebied Leudal liggen op korte loopafstand. Ook het dorpscentrum met een supermarkt, basisschool, sportvoorzieningen en verenigingen is gemakkelijk bereikbaar. Via de nabijgelegen uitvalswegen zijn Roermond, Venlo, Eindhoven en Maastricht goed te bereiken.

Indeling

Begane grond
Via de overdekte entree kom je in de hal met glas-in-looddetails, de meterkast (3 fasen), trapopgang en toegang tot de woonkamer en keuken.

De woonkamer, erker en eetkamer/tuinkamer vormen samen een royale leefruimte van circa 56 m². De houten parketvloer, natuurstenen schouw, open haard en originele sierlijsten zorgen voor een warme uitstraling. Openslaande deuren verbinden de eetkamer met de tuin. Een vaste kastenwand biedt extra bergruimte.

De gesloten keuken van circa 9 m² is voorzien van diverse inbouwapparatuur.
Aansluitend bevinden zich de ruime bijkeuken, een tweede toilet en de badkamer op de begane grond. Deze badkamer beschikt over een inloopdouche, wastafelmeubel, toilet, bidet en aansluitingen voor wasmachine en droger.

De eetkamer kan desgewenst als slaapkamer worden gebruikt, waardoor gelijkvloers wonen mogelijk is.

Kelder
Vanuit de keuken bereik je de betegelde provisiekelder van circa 8 m².

Eerste verdieping
De overloop geeft toegang tot drie slaapkamers van circa 15, 12 en 9 m² en een tweede badkamer met ligbad, wastafelmeubel en toilet. De slaapkamers beschikken over inbouwkasten. In de hoofdslaapkamer bevindt zich tevens een ingebouwde brandkast.

Zolder
Via een vlizotrap bereik je de ruime bergzolder van circa 12 m². Hier bevinden zich de cv-ketel en de mechanische ventilatie.

Tuin en bijgebouwen
De tuin rondom geeft volop privacy. Verder biedt de diepe achtertuin met boomgaard achter de loods van circa 80 meter een vrij uitzicht en volop ruimte voor terrassen, een moestuin, dieren of speelgelegenheid. Op eigen terrein kunnen meerdere auto’s worden geparkeerd.

De vijf bijgebouwen bieden bijzonder veel gebruiksmogelijkheden:

- Garage van circa 25 m²
- Loods van circa 108 m²
- Berging van circa 12 m²
- Tuinhuis/overkapping van circa 28 m²
- Hobbykas van circa 18 m²

De ruime loods werd voorheen gebruikt voor een stukadoorsbedrijf en is ideaal voor hobby’s, opslag of werken aan huis, voor zover dit binnen de geldende regels is toegestaan.

Bij de hobbykas bevindt zich een waterput met pomp voor tuinberegening.

Bijzonderheden

- Royaal perceel van circa 1.580 m²
- Vrij uitzicht en veel privacy
- Natuurgebied Leudal op korte loopafstand
- Levensloopbestendig in te richten
- Drie slaapkamers en twee badkamers
- Vijf bijgebouwen, waaronder een loods van circa 108 m²
- Volop mogelijkheden voor hobby, opslag of werken aan huis
- Diepe achtertuin met boomgaard
- Parkeergelegenheid voor meerdere auto’s
- Goede bereikbaarheid richting Roermond, Venlo, Eindhoven en Maastricht

Een bijzonder ruime woning voor wie landelijk wil wonen, zonder afstand te doen van voorzieningen en bereikbaarheid.

Lees meer

Overdracht

Vraagprijs

€ 590.000

Status

In verkoop

Aanvaarding

In overleg

Bouw

Soort Woonhuis

Eengezinswoning, Vrijstaande woning

Soort bouw

Bestaande bouw

Bouwjaar

1962

Soort dak

Zadeldak Pannen

Kadastrale gegevens

Volle eigendom, gemeente Roggel, sectie G, nummer 899 , perceeloppervlakte: 1580 m2

Oppervlakte en inhoud

Woonoppervlakte

149m2

Externe bergruimte

146m2

Overig inpandige ruimte

20m2

Perceeloppervlakte

1580m2

Inhoud

634m3

Indeling

Aantal kamers

10 kamers (waarvan 3 slaapkamers)

Aantal badkamers

2 badkamers en 1 apart toilet

Badkamervoorzieningen

Ligbad, 2 toiletten, bidet, wastafel, wastafelmeubel, wasmachineaansluiting

Voorzieningen

Mechanische ventilatie

Energie

Energielabel

D

Isolatie

Dakisolatie, Muurisolatie, Gedeeltelijk dubbel glas

Verwarming

Cv-ketel

Warm water

Cv-ketel

CV Ketel

Nefit combiketel, 2017, Eigendom

Buitenruimte

Ligging

Vrij uitzicht

Tuin

Achtertuin, Voortuin

Achtertuin

960m2 (80,0m diep en 12,0m breed)

Ligging tuin

oosten

Bergruimte

Soort berging

Vrijstaand steen

Garage

Soort

Geen garage

Parkeren

Soort

Op eigen terrein

Alle kenmerken

Foto's 57

  • ‘Ja, ik wil deze video kijken!’, denkt je natuurlijk. Klik dan op de knop Akkoord.

    Hiermee plaats je automatisch de cookies van het niveau ‘Compleet’, waardoor onze site optimaal werkt. Meer info over onze cookies: privacyverklaring. Hier kun je je keuze achteraf ook altijd aanpassen.