Amalia van Solmslaan 36 A Zeist

795.000 k.k.

Open huis

30 September van 11:00 tot 15:00

5 kamers waarvan
3 slaapkamers

1 badkamer
1 apart toilet

Woonopp. 130 m2
Perceelopp. 381 m2

Twee onder één kap woning in het midden van een rustige laan in een kindvriendelijke buurt.

Het huis staat op een heerlijke plek in de wijk Hoge Dennen / Kerckebosch met veel groen in de tuin en met het Heuveltjesbos en het hertenkamp om de hoek. De Albert Heijn is op  3 minuten fietsafstand. Ook scholen en sportclubs zijn makkelijk per fiets te bereiken. Nabij het einde van de laan bevindt zich een bushalte met verbinding naar station Driebergen-Zeist.

Het huis is gebouwd in 1935 en aangebouwd in 1972 (keuken) en 1980 (hal).?De garage is bij het huis getrokken en omgebouwd tot een multifunctionele ruimte (tuinkamer) waar je kunt spelen, werken en/of logeren.

De achtertuin ligt op het ZO en heeft zowel veel zon als ook veel schaduw. Achter de tuinkamer is een ruime schuur en er staat een losse kleine blokhut.

Op de oprit langs het huis is ruimte om 2 auto’s te parkeren.
De erfafscheiding  met de buren van nr 38 is onlangs vernieuwd.
In de voortuin staat een grote (niet beschermde) blauwspar.

Begane grond
Er is een achterom met een halletje die de tuinkamer verbindt met de uitgebouwde keuken. Om van de voortuin naar de achtertuin te gaan ga je via de achterdeur door een schuifpui rechtstreeks naar achteren.?De tuinkamer is voorzien van een vliering. Het dak is eventueel geschikt voor zonnepanelen. De tuinkamer heeft een wasmachineaansluiting en een wasbak. Een praktijk aan huis is zeer wel mogelijk.?De achterzijde van de keuken heeft een glazen schuifpui, die toegang geeft tot het terras en de tuin. Twee grote dakkoepels zorgen voor een prettige lichtinval.

Vanuit de keuken kom je in de woonkamer met een erker en een open haard. Vanuit de woonkamer kom je in de ruime hal met een toilet en een aparte doucheruimte. Verder is er een kelderkast van waaruit de kruipruimte toegankelijk is. Hier bevindt zich ook de meterkast.

Eerste verdieping
Aan de voorzijde bevindt zich een slaapkamer met een douche en een wastafel. Aan de achterzijde bevindt zich de tweede slaapkamer met wastafel. Vroeger zat de trap naar zolder in het midden tussen de kamers, door de uitbouw is de trap verplaatst en zit daar nu een ruime kast. Bij de uitbouw van de keuken is reeds rekening gehouden met het eventueel naar achter uitbreiden van de eerste verdieping. Hierdoor ontstaat ruimte voor bijvoorbeeld een volwaardige badkamer.

Tweede verdieping
Via een wenteltrap kom je op zolder. Hier bevinden zich twee verbonden kamers. De zolder is voorzien van een kleine en 2 grote dakkapellen van waaruit je een fraai uitzicht hebt. De voorkamer heeft een wastafel. Zowel de voorzijde als de achterzijde zijn voorzien van opbergruimtes onder de dakschotten.

Het huis moet worden aangepast aan de eisen en wensen van de huidige tijd.

Kort samengevat:
- diepe achtertuin met veel groen- kindvriendelijke lommerrijke ruim opgezette buurt- gelegenheid voor kantoor/praktijk aan huis
- gelegenheid voor slapen op de begane grond- oprit voor 2 auto's
- bos om de hoek- een zonnig huis dat je helemaal kunt vormen naar eigen wens
- 6 kamers

De eigenaren doen zelf de bezichtigingen.
Het maken van een afspraak hiervoor gaat via Makelaarsland.

Lees meer

Overdracht

Vraagprijs

€ 795.000

Status

In verkoop

Aanvaarding

In overleg

Bouw

Soort Woonhuis

Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning

Soort bouw

Bestaande bouw

Bouwjaar

1935

Soort dak

Samengesteld dak Pannen, Bitumineuze dakbedekking

Kadastrale gegevens

Volle eigendom, gemeente Zeist, sectie E, nummer 1359 , perceeloppervlakte: 381 m2

Oppervlakte en inhoud

Woonoppervlakte

130m2

Externe bergruimte

18m2

Perceeloppervlakte

381m2

Inhoud

504m3

Indeling

Aantal kamers

5 kamers (waarvan 3 slaapkamers)

Aantal badkamers

1 badkamer en 1 apart toilet

Badkamervoorzieningen

Douche, wastafel

Voorzieningen

TV kabel, Rookkanaal, Glasvezel kabel, Natuurlijke ventilatie

Energie

Energielabel

F

Isolatie

Gedeeltelijk dubbel glas, Voorzetramen, HR-glas

Verwarming

Cv-ketel, Openhaard

Warm water

Elektrische boiler eigendom

CV Ketel

2014, Eigendom

Buitenruimte

Ligging

Aan rustige weg, In woonwijk, In bosrijke omgeving

Tuin

Achtertuin, Voortuin, Zijtuin

Achtertuin

167m2 (18,4m diep en 9,1m breed)

Ligging tuin

oosten, zuiden, zuidoosten

Bergruimte

Soort berging

Vrijstaand hout

Voorzieningen

Voorzien van elektra

Garage

Soort

Geen garage

Parkeren

Soort

Op eigen terrein

Alle kenmerken
Foto 1 van 54

‘Ja, ik wil deze video kijken!’, denkt je natuurlijk. Klik dan op de knop Akkoord.

Hiermee plaats je automatisch de cookies van het niveau ‘Compleet’, waardoor onze site optimaal werkt. Meer info over onze cookies: privacyverklaring. Hier kun je je keuze achteraf ook altijd aanpassen.