Lumièrestraat 62 Amsterdam

545.000 k.k.

Open huis

28 March van 11:00 tot 15:00

3 kamers waarvan
2 slaapkamers

1 badkamer
1 apart toilet

Woonopp. 84 m2

Deze fraaie, stijlvolle en instapklare hoekwoning van 84m2 op de 2 etage heeft veel raampartijen en door de hoekligging opvallend veel lichtinval. Dit appartement heeft werkelijk een fantastisch uitzicht op het water. Deze woning zal u verrassen bij binnenkomst!

Het appartement is een voormalig 3-kamerappartement, maar doordat 1 slaapkamer bij de woonkamer is betrokken is het nu een zeer ruim 2-kamerappartement geworden. De ruime woonkamer met grote open keuken heeft een prachtig weids uitzicht op het IJmeer en kijkt daarnaast op het brede vaarwater over de gehele lengte van de Polygoongracht. Er is 1 masterslaapkamer met ook uitzicht op het brede vaarwater. Het appartement heeft een stijlvolle afwerking met een moderne badkamer en separaat toilet. Bovendien is het energiezuinig door het energielabel A+ en is de erfpacht volledig afgekocht. Deze lichte hoekwoning ligt in het goed onderhouden appartementencomplex Blok 37 op IJburg. De VvE is gezond en wordt professioneel beheerd. Het appartement is zeer centraal gelegen op IJburg, nabij de gezellige jachthaven met haar leuke restaurantjes.

INDELING
Via de algemene entree met trappenhuis aan de Lumierestraat of lift aan de Theo Frenkelhof naar de 2e etage, bereikt men dit appartement via een binnen-portiek waardoor het altijd zeer rustig is in het appartement. Achter de voordeur is de hal waar een lange inbouwkast is gecreëerd; met de meterkast tevens in gebruik als garderobe en daarnaast een grote schoenenkast. De hal biedt toegang tot alle vertrekken. Opvallend zijn de grote schuifdeuren van elk vertrek tot aan het plafond.
Als eerste komt men bij de ruime masterslaapkamer van maar liefst 16m2. Op unieke wijze is hier extra bergruimte met een voorzetwand gecreëerd. Over de gehele breedte van de slaapkamer is ruimte voor een kledingkast. De slaapkamer heeft 2 grote ramen van plafond tot vloer en men kijkt hier direct op het water van de Polygoongracht. Hoe heerlijk wakker worden!
De tweede slaapkamer is door de huidige eigenaar bij de woonkamer betrokken, maar is indien gewenst redelijk eenvoudig terug te brengen.

De smaakvol ingerichte woonkamer is nu opvallend ruim met ruimte voor een eethoek en een zitgedeelte. Ook een werkbureau zou hier nog passen. Er is veel licht dankzij de hoekligging met veel raampartijen tot op de grond. De woonkamer heeft aan de waterkant een schuifpui. Het uitzicht is echt prachtig hier. Je kijkt geheel uit over het vaarwater van de lange Polygoongracht, en het IJmeer. Een spiegelwand over de gehele breedte van de woonkamer laat het geheel nog ruimer ogen. En de elektrische haard aan de muur maakt het knus af.

Terwijl je staat te koken aan het kookeiland kijk je fantastisch uit op het water. De aparte olijfgroene (marchgreen) keuken met alle luxe keukenapparatuur van Bosch heeft een mooi keukenblok met granieten aanrechtblad met 2 bovenkasten en een vaatwasser, verder een grote ingebouwde kastenwand met o.a. twee apothekerskasten, een inbouw koffiemachine, een inbouw (zelfreinigende) pyrolyse oven, een warmhoudplaat en koelkast en vervolgens ook nog een kookeiland met tevens granieten blad met een 5 pits elektrische kookplaat met afzuigkap. Het kookeiland is voorzien van grote keukenlades. De keuken is groot en erg functioneel ingericht. Er is opvallend veel opbergruimte gecreëerd. Het plafond is iets verlaagd met dimbare spotjes.

Door de noord-gerichte ligging blijft dit appartement overdag prettig licht, zonder dat fel zonlicht overheerst. De rolgordijnen kunnen vrijwel altijd open blijven.
De gehele woonruimte is voorzien van een laminaatvloer dat aaneengesloten door de vertrekken loopt.
De badkamer is betegeld met de exclusieve Mosa-tegel en is ruim van opzet met een inloopdouche met een inbouw regendouche, aparte handdouche en 2 hoekbankjes. Verder heeft het een mooi wastafelmeubel met glazen waskom en kraan en een designradiator. De led lampjes in het plafond maken het SPA-gevoel hier af waardoor het heerlijk vertoeven is in deze badkamer.

Van de oorspronkelijk kleine berging met toilet is, door het verplaatsen van het toilet naar een deel van de hal, een mooie ruimte ontstaan waar naast wasmachine, droger en vriezer erg veel opbergruimte is gecreëerd met planken en een werkblad, waardoor deze ruimte tevens gebruikt kan worden als werk- of studeerkamer.
Het stijlvolle toilet is ook betegeld met de exclusieve Mosa tegel en kleine mozaïek tegels. Het heeft een mooi wastafelmeubeltje met fonteintje. Ook hier treft u een sterrenplafond door de ledlampjes in het plafond.

Beneden is een grote gemeenschappelijke tuin en daaronder in de garage bevindt zich de toegang tot de inpandige berging van 5 m2. Hier kunt u ruim uw fietsen kwijt, en er zijn lange planken voor al uw opbergspullen. In de parkeergarage huurt de eigenaar op dit ogenblik een parkeerplaats van de Alliantie dat eventueel overgenomen kan worden.

Dit appartement is verre van standaard en biedt een woongenot met langsvarende bootjes. Als u watersportliefhebber bent dan kunt u hier uw hart ophalen. De haven ligt om de hoek waar u als bewoner een plekje voor uw eventuele boot kunt aanvragen. Er zijn volop watersport mogelijkheden bij de haven en het dichtbij gelegen strand Blijburg.
Door de hoekligging en uitstekende isolatie is het zeer rustig in dit appartement. Het weidse uitzicht over de gehele Polygoongracht en het IJmeer zal u verrassen. Het biedt spectaculaire zonsondergangen in de woonkamer.

OMGEVING
De hoekwoning is gesitueerd in het levendige deel van IJburg op het Haveneiland. De jachthaven met zijn gezellige restaurantjes ligt om de hoek. Voor watersporters is hier veel vertier zoals (kite)surfen, suppen, kanoën tot flyboarden. Ook op het strand is het zomers heerlijk vertoeven. Het Diemerpark biedt prachtige groene natuur, waar het heerlijk wandelen, joggen of fietsen is. Er zijn vele winkels op de Pampuslaan tot aan de IJburglaan en het Winkelcentrum IJburg. Ook voor een terrasje of een goed kopje koffie kun je hier terecht. De dichtsbijzijnde supermarkt is de Dekamarkt op 2 minuten fietsafstand. In het winkelcentrum IJburg dat met 5 minuten per fiets is te bereiken treft men nog een Albert Heijn en Vomar supermarkt, een HEMA, een Action, drogist, stomerij, kledingreparatie, slagerij, viswinkel, natuurwinkel, boekenwinkel, kapper en o.a. opticien. Iedere zaterdag is achter het winkelcentrum aan het Joris Ivensplein een lokale markt. Bovendien is er op korte afstand (3,5 km) het Maxis winkelcentrum Muiden met o.a. een LIDL, een Kruidvat en een Albert Heijn XXL.
Overige belangrijke voorzieningen zoals medische centra, apotheken, tandartsen, fysiotherapeuten, speelplaatsen, scholen en kinderdagverblijven zijn ook allemaal te vinden op IJburg.

LIGGING
Het appartement ligt in de waterrijke wijk van Amsterdam op IJburg Haveneiland. Het centrum van Amsterdam is in een kwartier te bereiken met tramlijn 26. De ringweg A10, de A9 en A1 zijn allen snel toegankelijk.

BIJZONDERHEDEN
- Stijlvol 2-kamerappartement (voorheen 3-kamerappartement) van 84m2 aan waterzijde
- Fraai uitzicht op zowel het IJmeer als over de gehele Polygoongracht
- Erfpacht eeuwigdurend afgekocht
- Zeer modern en energiezuinig appartement met Energielabel A+
- Schuifpui aan de waterkant
- Grote gezamenlijke tuin
- Beneden in de garage een privé-berging van 5m2 in een aparte garagebox
- Mogelijkheid tot huren van een parkeerplaats in de garage
- Parkeren met parkeervergunning mogelijk
- Lift aanwezig aan Theo Frenkelhof zijde
- Actieve en gezonde VvE, beheerd door VT2000: euro 197,- p.mnd
- Oplevering in overleg

Laat u verrassen door dit prachtige hoekappartement en maak direct een afspraak voor een bezichtiging / rondleiding.

English:

This beautiful and move-in-ready corner apartment of approx. 84 m², located on the 2nd floor, features large windows that flood the space with natural light thanks to its corner position. Upon entering, the stunning views over the water immediately stand out.
Originally a 3-room apartment, one bedroom has been incorporated into the living area, creating a very spacious 2-room layout. The generous living room with open-plan kitchen offers panoramic views over the IJmeer and the full length of the wide Polygoongracht canal. The apartment includes a master bedroom, also overlooking the water. The finish is stylish throughout, with a modern bathroom and separate toilet. The property is energy-efficient (energy label A+) and the leasehold has been bought off in perpetuity.
This bright corner apartment is part of the well-maintained “Blok 37” complex on IJburg. The homeowners’ association (VvE) is financially healthy and professionally managed. The location is central, close to the lively marina with its charming restaurants.

LAYOUT
Via the communal entrance with staircase on Lumierestraat or the elevator on Theo Frenkelhof, you reach the second floor. The apartment is accessed via an internal corridor, ensuring a quiet living environment.
Behind the front door is the hallway with a long built-in wardrobe wall, including the meter cupboard, coat storage, and a large shoe cabinet. The hallway provides access to all rooms, all equipped with full-height sliding doors.
The spacious master bedroom (approx. 16 m²) is the first room you enter. Additional storage has been cleverly created behind a partition wall, and there is ample space for wardrobes across the full width of the room. Two large floor-to-ceiling windows offer beautiful views over the Polygoongracht — a wonderful way to start the day.
The second bedroom has been opened up to the living room by the current owner but can be reinstated relatively easily if desired.

The tastefully designed living room is exceptionally spacious, with room for a dining area, lounge area, and even a home office setup. Thanks to the corner location and floor-to-ceiling windows, the apartment enjoys abundant natural light. A sliding door opens toward the water. The views are truly spectacular, overlooking both the Polygoongracht canal and the IJmeer. A full-width mirror wall enhances the sense of space, while the electric fireplace adds a cozy atmosphere.
From the kitchen island, you can enjoy fantastic water views while cooking. The separate olive-green kitchen (March Green) is equipped with high-quality Bosch appliances and features a granite countertop, upper cabinets, a dishwasher, and a large built-in cabinet wall with two pull-out pantry units, a built-in coffee machine, a self-cleaning pyrolytic oven, a warming drawer, and a refrigerator. The spacious kitchen island includes a granite worktop and a 5-burner electric hob with extractor. The kitchen offers abundant storage and is highly functional. The ceiling is slightly lowered and fitted with dimmable spotlights.

Due to its north-facing orientation, the apartment remains pleasantly bright throughout the day without excessive direct sunlight — blinds can almost always stay open.
The entire apartment is fitted with a continuous laminate floor.

BATHROOM & FACILITIES
The bathroom is finished with exclusive Mosa tiles and is generously sized, featuring a walk-in shower with built-in rain shower, handheld shower, and two corner benches. A stylish vanity unit with glass washbasin and a designer radiator complete the space.
LED ceiling lighting creates a relaxing, spa-like atmosphere.
The original small storage room with toilet has been reconfigured. The toilet has been relocated to the hallway, creating a multifunctional space that accommodates a washing machine, dryer, freezer, and extensive shelving with a worktop — also suitable as a workspace or studyroom.
The separate toilet is stylishly finished with Mosa tiles and mosaic accents, featuring a small washbasin and atmospheric LED lighting.

EXTERNAL STORAGE & PARKING
On the ground floor, there is a large communal garden. Beneath it, in the garage, you will find a private storage unit of approx. 5 m², ideal for bicycles and additional storage.
The current owner rents a parking space in the garage from housing corporation De Alliantie, which may be transferable. Parking permits are also available.

LIVING EXPERIENCE
This apartment is far from standard and offers a unique living experience with boats passing right outside your window. For water sports enthusiasts, the location is ideal. The marina is just around the corner, where residents can apply for a boat box. The nearby Blijburg beach offers additional recreational opportunities.
Thanks to the corner position and excellent insulation, the apartment is exceptionally quiet. The wide views over the Polygoongracht and IJmeer provide spectacular sunsets directly from the living room.

SURROUNDINGS
The apartment is located in the lively Haveneiland area of IJburg. The marina with its cozy restaurants is just around the corner. The area offers a wide range of water sports activities, including (kite)surfing, paddleboarding, canoeing, and flyboarding. The beach is a great place to relax in summer.
The nearby Diemerpark offers beautiful green spaces for walking, jogging, and cycling.
Shopping facilities are plentiful, with shops along Pampuslaan, IJburglaan, and the IJburg shopping center. Here you will find supermarkets (Dekamarkt, Albert Heijn, Vomar), HEMA, Action, drugstores, a butcher, fish shop, bookstore, hairdresser, optician, and more. A weekly market takes place every Saturday at Joris Ivensplein.
The Maxis shopping center in Muiden (3.5 km away) offers additional large retail options.
All essential amenities such as healthcare centers, pharmacies, dentists, schools, playgrounds, and childcare facilities are available on IJburg.

LOCATION & ACCESSIBILITY
The apartment is located in the water-rich district of IJburg (Haveneiland), Amsterdam. The city center can be reached in approximately 15 minutes via tram line 26. Major roads (A10, A9, A1) are easily accessible.

KEY FEATURES
- Stylish 2-room apartment (formerly 3-room) of approx. 84 m²
- Stunning views over the IJmeer and the full length of the Polygoongracht
- Leasehold bought off in perpetuity
- Energy label A+
- Sliding doors facing the water
- Large communal garden
- Private storage unit (approx. 5 m²) in secured garage
- Option to rent a parking space
- Parking permit available
- Elevator access (Theo Frenkelhof side)
- Active and healthy VvE, professionally managed (approx. €197 per month)
- Transfer date in consultation

Be pleasantly surprised by this unique corner apartment — schedule a viewing today!

Lees meer

Overdracht

Vraagprijs

€ 545.000

Status

In verkoop

Aanvaarding

In overleg

Servicekosten

197 p/m

Bouw

Soort Appartement

Bovenwoning, Appartement

Soort bouw

Bestaande bouw

Bouwjaar

2008

Soort dak

Plat dak Bitumineuze dakbedekking

Kadastrale gegevens

Erfpachtsrecht, gemeente Amsterdam, sectie AU, nummer 1036 43, perceeloppervlakte: 0 m2

Oppervlakte en inhoud

Woonoppervlakte

84m2

Externe bergruimte

5m2

Inhoud

272m3

Indeling

Aantal kamers

3 kamers (waarvan 2 slaapkamers)

Aantal badkamers

1 badkamer en 1 apart toilet

Badkamervoorzieningen

Wastafel, wastafelmeubel, inloopdouche

Aantal woonlagen

1 woonlagen

Gelegen op

2e woonlaag

Voorzieningen

Mechanische ventilatie, TV kabel, Lift, Schuifpui, Frans balkon, Glasvezel kabel

Energie

Energielabel

A+

Isolatie

Volledig geïsoleerd, HR-glas

Verwarming

Stadsverwarming

Warm water

Stadsverwarming

Buitenruimte

Ligging

Aan water, Aan rustige weg, In woonwijk, Vrij uitzicht

Tuin

Geen tuin

Balkon/Dakterras

Frans balkon aanwezig

Bergruimte

Soort berging

Box

Voorzieningen

Voorzien van elektra

Garage

Soort

Geen garage

Parkeren

Soort

Betaald parkeren, Parkeervergunningen

Alle kenmerken

Foto's 33

  • ‘Ja, ik wil deze video kijken!’, denkt je natuurlijk. Klik dan op de knop Akkoord.

    Hiermee plaats je automatisch de cookies van het niveau ‘Compleet’, waardoor onze site optimaal werkt. Meer info over onze cookies: privacyverklaring. Hier kun je je keuze achteraf ook altijd aanpassen.