Sering 52 Cuijk

595.000 k.k.

6 kamers waarvan
3 slaapkamers

1 badkamer
1 apart toilet

Woonopp. 199 m2
Perceelopp. 242 m2

Ruime en moderne gezinswoning met bijzondere architectuur

Welkom bij Sering 52 in Cuijk! Deze royale geschakelde woning biedt ruimte, comfort en een moderne afwerking, met een woonoppervlakte van maar liefst 194 m² op een perceel van 242 m² in een rustige, groene woonwijk.

Bijzondere architectuur en ligging in het groen

Deze woning is in 1999 onder architectuur gebouwd als onderdeel van het project The Wall, bestaande uit twintig unieke woningen. Elk huis in deze rij heeft een eigen, onderscheidende indeling, wat zorgt voor een speelse en karaktervolle uitstraling. Bij deze woning vormt de houten kubus op het dak een opvallend architectonisch element. De lichtkokers, grote raampartijen en de glazen badkamerwand zorgen voor een lichte, open sfeer in het hele huis. Op elk van de vier verdiepingen zijn er verrassende doorkijkjes naar de tuin en het park erachter, waardoor binnen en buiten op een natuurlijke manier in elkaar overlopen.

Indeling en kenmerken

• Parkeren op eigen terrein, inclusief mogelijkheid voor een oplaadpunt.
• Entree via de straatkant, met hal/gang voorzien van kapstok, meterkast en aparte ruimte met aansluitingen voor wasmachine en droger.
• Op de begane grond een grote multifunctionele ruimte voorzien van vloerverwarming, met aan aparte tuinkamer met deur naar de achtertuin, ideaal voor buitenleven.
• Inpandige berging met eigen ingang, geschikt als fietsen- en/of opslagruimte.
• L-vormige woonkamer op de eerste verdieping, met veel lichtinval en een nieuwe glazen deur (2022) naar de hal met toilet en trap naar bovenverdieping.
• Ruime keuken met diverse inbouwapparatuur, voldoende kastruimte en grote eettafel.
• Tweede verdieping voorzien van een onderhoudsvriendelijke PVC-vloer (2021).
• Twee ruime kamers en een badkamer op de tweede verdieping, waarvan één kamer met toegang tot een balkon.
• Grote master bedroom met een lange wand voorzien van inbouwkasten (7 meter) en een hoge lichtkoker met direct uitzicht naar boven, op de lucht en de wolken.
• Recent gerenoveerde badkamer (2021) met een stijlvolle, moderne uitstraling.
• Drie geschakelde kamers in de houten kubus op de vierde verdieping, met een wijds uitzicht over de wijk en het park.
• Voorgevel gereinigd en voorzien van een nieuwe coating (2024).

Buitenruimte

De woning is gelegen aan een rustige straat zonder doorgaand verkeer. De diepe achtertuin is gelegen op het oosten biedt privacy en is een heerlijke plek om te ontspannen. De wijk is groen en kindvriendelijk, met volop gratis parkeergelegenheid en speelvoorzieningen in de buurt.

Leefomgeving

De woning ligt in een groene wijk met tal van recreatiemogelijkheden in de directe omgeving. Op slechts vijf minuten loopafstand bevinden zich een supermarkt en een horecagelegenheid met terras aan het water. Ook natuurgebieden zoals de Kraaijenbergse Plassen, de Maas en de bossen rond Cuijk en Mook liggen dichtbij, perfect voor wandelen, fietsen en watersport. Via de fietsbrug over de Maas is Nijmegen binnen 30 minuten bereikbaar. De wijk heeft daarnaast een snelle aansluiting op de A73, wat zorgt voor een vlotte verbinding met het landelijke wegennet.

Lees meer

Overdracht

Vraagprijs

€ 595.000

Status

In verkoop

Aanvaarding

In overleg

Bouw

Soort Woonhuis

Eengezinswoning, Geschakelde woning

Soort bouw

Bestaande bouw

Bouwjaar

1999

Soort dak

Plat dak Bitumineuze dakbedekking

Kadastrale gegevens

Volle eigendom, gemeente Cuijk, sectie A, nummer 4815 , perceeloppervlakte: 242 m2

Oppervlakte en inhoud

Woonoppervlakte

199m2

Externe bergruimte

6m2

Perceeloppervlakte

242m2

Inhoud

657m3

Indeling

Aantal kamers

6 kamers (waarvan 3 slaapkamers)

Aantal badkamers

1 badkamer en 1 apart toilet

Badkamervoorzieningen

Dubbele wastafel, wastafelmeubel, inloopdouche

Voorzieningen

Mechanische ventilatie, Airconditioning, Glasvezel kabel, Zonnepanelen

Energie

Energielabel

A

Isolatie

Muurisolatie, Vloerisolatie, Dubbel glas

Verwarming

Cv-ketel, Vloerverwarming gedeeltelijk

Warm water

Cv-ketel

CV Ketel

nefit, 2011, Eigendom

Buitenruimte

Ligging

Aan park, Aan rustige weg, In woonwijk

Tuin

Achtertuin, Patio/atrium

Achtertuin

135m2 (22,5m diep en 6,0m breed)

Ligging tuin

westen

Balkon/Dakterras

Balkon aanwezig

Bergruimte

Soort berging

Vrijstaand hout

Isolatie

Geen isolatie

Garage

Soort

Geen garage

Parkeren

Soort

Op eigen terrein

Alle kenmerken

Foto's 55

  • ‘Ja, ik wil deze video kijken!’, denkt je natuurlijk. Klik dan op de knop Akkoord.

    Hiermee plaats je automatisch de cookies van het niveau ‘Compleet’, waardoor onze site optimaal werkt. Meer info over onze cookies: privacyverklaring. Hier kun je je keuze achteraf ook altijd aanpassen.