Gooimeerpromenade 85 Huizen

975.000 k.k.

4 kamers waarvan
3 slaapkamers

1 badkamer
2 aparte toiletten

Woonopp. 167 m2

Penthouse op toplocatie

Op een van de mooiste locaties van het Gooi, een zeer royaal penthouse met een fantastisch uitzicht over het Gooimeer. De woning kan turn-key worden betrokken.

Het penthouse heeft een hoog afwerkingsniveau, veel leef- en bergruimte en een royaal dakterras op het westen. Kenmerkend zijn verder: veel privacy, rustig wonen, een hoge mate van veiligheid en weinig onderhoud. Vanuit iedere kamer is er een weids uitzicht over het Gooimeer. Mede door de centrale ligging is de verbinding richting alle delen van het land uitstekend.

Indeling
De entree en ruime hal bevinden zich op de vierde etage, evenals drie slaapkamers (waarvan één op dit moment in gebruik is als kantoor), de badkamer en een separaat toilet. De master bedroom is zeer royaal. Een trap in de hal leidt naar de woonkamer op de vijfde etage.

De zeer ruime en lichte woonkamer heeft een grote glaswand en biedt een panoramisch uitzicht over het Gooimeer. In de woonkamer kunnen meerdere zithoeken worden gecreëerd. De stijlvolle en moderne keuken ligt in het verlengde van de woonkamer. Naast de keuken is een ruime bijkeuken met toegang tot een tweede toilet. Op het royale dakterras is ruimte voor een eettafel én een loungeset.

Bij het penthouse horen twee parkeerplaatsen en een ruime berging in het souterrain.

Omgeving
Het Gooi staat bekend om de prachtige omgeving met bos, hei en water. Het Gooimeer is rijk aan (water)vogels en biedt veel mogelijkheden voor watersport. De stranden van Blaricum en Huizen liggen op loopafstand.
In de directe nabijheid bevinden zich een winkelcentrum, scholen, horecagelegenheden, de beide havens van Huizen en het Nautisch kwartier. De ligging t.o.v. de A27 (5 minuten) richting Utrecht en Almere en de A1, richting Amsterdam en Amersfoort, is uitstekend. Vanaf P&R Blaricum (5 minuten) is er onder meer een directe snelbusverbinding met intercity station Hilversum.

Goed om te weten
- woonoppervlak 167 m2 en terras 31 m2;
- alle keuken inbouwapparatuur van Miele of Bosch: combi oven/magnetron, stoomoven, inductie kookplaat, vaatwasser, koelkast en vriezer. Veel bergruimte (lades) en een granieten aanrechtblad;
- op beide etages: een intercominstallatie en een toilet;
- alle wanden voorzien van (mooi strak) stucwerk;
- het dakterras ligt op het westen: middag- en avondzon (fantastische zonsondergangen);
- energielabel A;
- op het terras zijn aanwezig: een buitenkraan, een elektriciteitspunt en vaste screens/zonwering;
- mogelijkheid om van één van de slaapkamers een (tweede) badkamer te maken;
- met de auto: een halfuur naar bijv. Amsterdam of Utrecht;
- goede OV-verbindingen vanaf P&R Blaricum;
- een actieve en (financieel) gezonde VvE, MJOP aanwezig en prettige sfeer in het gebouw;
- bijdrage VvE 430 euro per maand;
- de Sfinxen zijn onder architectuur gebouwd.

Lees meer

Overdracht

Vraagprijs

€ 975.000

Status

In verkoop

Aanvaarding

In overleg

Servicekosten

432 p/m

Bouw

Soort Appartement

Penthouse, Appartement

Soort bouw

Bestaande bouw

Bouwjaar

2001

Soort dak

Lessenaarsdak Bitumineuze dakbedekking

Kadastrale gegevens

Volle eigendom, gemeente Huizen, sectie E, nummer 3913 14, perceeloppervlakte: 0 m2
Volle eigendom, gemeente Huizen, sectie E, nummer 3913 28, perceeloppervlakte: 0 m2
Volle eigendom, gemeente Huizen, sectie E, nummer 3913 29, perceeloppervlakte: 0 m2

Oppervlakte en inhoud

Woonoppervlakte

167m2

Gebouwgebonden buitenruimte

31m2

Externe bergruimte

12m2

Inhoud

537m3

Indeling

Aantal kamers

4 kamers (waarvan 3 slaapkamers)

Aantal badkamers

1 badkamer en 2 aparte toiletten

Badkamervoorzieningen

Douche, wastafelmeubel

Aantal woonlagen

2 woonlagen

Gelegen op

4e woonlaag

Voorzieningen

Mechanische ventilatie, TV kabel, Buitenzonwering, Lift, Schuifpui, Glasvezel kabel

Energie

Energielabel

A

Isolatie

Volledig geïsoleerd, HR-glas

Verwarming

Cv-ketel

Warm water

Cv-ketel

CV Ketel

Nefit, 2020, Eigendom

Buitenruimte

Ligging

Aan water, Aan rustige weg, In woonwijk, Vrij uitzicht, Aan vaarwater

Tuin

Geen tuin

Balkon/Dakterras

Balkon aanwezig

Bergruimte

Soort berging

Box

Voorzieningen

Voorzien van elektra

Garage

Soort

Inpandige garage

Parkeren

Soort

Openbaar parkeren

Alle kenmerken

Foto's 44

  • ‘Ja, ik wil deze video kijken!’, denkt je natuurlijk. Klik dan op de knop Akkoord.

    Hiermee plaats je automatisch de cookies van het niveau ‘Compleet’, waardoor onze site optimaal werkt. Meer info over onze cookies: privacyverklaring. Hier kun je je keuze achteraf ook altijd aanpassen.