Omschrijving:
Tussen de Paardenmarkt en het Canadaplein vindt u dit fraaie 3-kamerappartement. Gelegen tussen theater, museum, en de gezelligste winkeltjes en restaurants, woont u in het hart van het sfeervolle centrum van Alkmaar.
Het appartement is voorzien van een laminaatvloer en alle wanden zijn gewit. Zoals u op de foto’s kunt zien is het ook direct te betrekken.
Het balkon op het westen heeft op de middag een heerlijk zonnetje, om tot rust te komen na een drukke werkdag.
Zoals u ziet, direct te betrekken!
INDELING:
Begane grond: Portiek met bellentableau en brievenbussen, afgesloten trappenhuis, lift en toegang tot bergingen. Hier is ook een eigen (fietsen)berging van het appartement aanwezig.
2e verdieping: Entree/hal, 2 slaapkamers waarvan één met kastenwand, badkamer voorzien van bad/douche en wastafelmeubel, lichte woonkamer en een open keuken voorzien van oven, gas kookplaat, afzuigkap. Naast de keuken de CV-kast. Vanuit de keuken heeft u toegang tot het ruime balkon op het westen.
ALGEMEEN:
- De servicekosten bedragen: € 150,25 per maand. Het betreft een gezonde VVE, alle stukken zijn beschikbaar;
- Goed onderhouden appartementencomplex;
- Het appartement is gelegen op erfpacht, de canon is afgekocht tot en met 19 juli 2035.
BIJZONDERHEDEN:
- Parkeren middels parkeervergunning, kosten parkeervergunning € 106,- per jaar;
- Vernieuwde mechanische ventilatie-unit (2019);
- Appartement is zeer centraal gelegen in het centrum van Alkmaar. Supermarkt op 100 meter afstand, NS-station op 10 minuten loopafstand.