Amethiststraat 26 A Rotterdam

350.000 k.k.

3 kamers waarvan
2 slaapkamers

1 badkamer
1 apart toilet

Woonopp. 58 m2

Op gewilde locatie in Hillegersberg gelegen luxe high end 3-kamer parterrewoning (label A!) met grote zonnige achtertuin.

Deze luxe woning beschikt onder andere over een ruime Living en 2 slaapkamers. De woning is verder voorzien van een luxe keuken met inbouwapparatuur (2025), moderne badkamer met vrijstaand ligbad en douchecabine, eiken visgraat vloerdelen in de gehele woning, glad gestuukte wanden en plafonds.

De Amethiststraat ligt in een water- en lommerrijk gebied om de hoek van het Melanchton park. Op loopafstand liggen de Straatweg en diverse leuke winkels en horecagelegenheden zoals onder meer wijnbar “De Avonden”, restaurant “Abrazo”, “La Salute” en Restaurant “Yam Thai”. Ook scholen (basis- en voortgezet onderwijs), sportfaciliteiten, supermarkten, een zwembad en kinderboerderij liggen in de directe omgeving.

Ook aan ontspanning geen gebrek! Plaswijckpark, het Prinsemolenpark, de natuurgebieden rondom de Bergsche Plassen en de recreatiegebieden bij de Rotte en het Bergse bos zijn binnen handbereik. De woning is gunstig gelegen ten opzichte van de binnenstad (15 minuten fietsen), het openbaar vervoer (tram-en busverbinding of de metrohalte Melanchtonweg) en uitvalswegen (A20, A16 en A13).

INDELING

Begane grond:
Hal, garderobe, modern toilet met fonteintje, separate wasruimte. Lichte Living met airco, luxe open keuken voorzien van diverse inbouwapparatuur (Bosch) zoals vaatwasser, combi oven/magnetron, afzuigkap, 5 pits inductiekookplaat, koelkast en vriezer. Vanuit de Living via nieuwe schuifpui toegang tot de nieuw aangelegde zonnige achtertuin. Aan de voorzijde bevindt zich de royale hoofdslaapkamer eveneens v.v. airco en aan de achterzijde de 2e slaap/werkkamer beide met veel lichtinval. De moderne badkamer is v.v. vrijstaand ligbad, douchecabine met rainshower, wastafelmeubel en handdoek radiator. Ideaal is de separate was/stookruimte met opstelplaats van de nieuwe CV combiketel. De gehele woning is v.v. fraaie visgraat parketvloer en glad stuukwerk.

Bijzonderheden:
-Volledig gemoderniseerd in 2025
-Royale lichte Living
-Luxe keuken met inbouwapparatuur (Bosch)
-Ruime moderne badkamer (2025)
-Zonnige achtertuin
-Gasloos
-Volledig v.v. eiken houten visgraat parketvloer
-Volledig v.v. glad gestuukte wanden en plafonds
-2 slaapkamers
-Energielabel A
-Zeer gunstige gelegen t.o.v. Centrum, uitvalswegen, openbaar vervoer, winkels etc.
-Actieve VvE bijdrage € 70,- p.m. (inclusief opstalverzekering)
-Projectnotaris
-Oplevering in overleg

Lees meer

Overdracht

Vraagprijs

€ 350.000

Status

In verkoop

Aanvaarding

In overleg

Servicekosten

70 p/m

Bouw

Soort Appartement

Benedenwoning, Appartement

Soort bouw

Bestaande bouw

Bouwjaar

1927

Soort dak

Plat dak Bitumineuze dakbedekking

Kadastrale gegevens

Volle eigendom, gemeente Schiebroek, sectie D, nummer 1104 1, perceeloppervlakte: 0 m2

Oppervlakte en inhoud

Woonoppervlakte

58m2

Inhoud

224m3

Indeling

Aantal kamers

3 kamers (waarvan 2 slaapkamers)

Aantal badkamers

1 badkamer en 1 apart toilet

Badkamervoorzieningen

Ligbad, douche, wastafel, wastafelmeubel

Aantal woonlagen

1 woonlagen

Gelegen op

1e woonlaag

Voorzieningen

TV kabel, Airconditioning

Energie

Energielabel

A

Isolatie

Muurisolatie, Vloerisolatie, Dubbel glas

Verwarming

Elektrische verwarming, Warmtepomp

Warm water

Elektrische boiler eigendom

Buitenruimte

Ligging

Aan rustige weg, In woonwijk

Tuin

Geen tuin

Bergruimte

Garage

Soort

Geen garage

Parkeren

Soort

Betaald parkeren, Parkeervergunningen

Alle kenmerken

Foto's 35

  • ‘Ja, ik wil deze video kijken!’, denkt je natuurlijk. Klik dan op de knop Akkoord.

    Hiermee plaats je automatisch de cookies van het niveau ‘Compleet’, waardoor onze site optimaal werkt. Meer info over onze cookies: privacyverklaring. Hier kun je je keuze achteraf ook altijd aanpassen.