Hoe plaats ik mijn huis in verkoop bij Makelaarsland?

Door
Frank Huibers, NVM Register Makelaar
Laatst gewijzigd:

Meld jouw woning snel en gemakkelijk aan via het aanmeldformulier of bel met 088 200 2000 en we doen het samen.

Hoe plaats ik mijn huis in verkoop bij Makelaarsland?

Na het aanmelden van je huis neemt de Makelaarsland Agent of taxateur uit jouw regio contact met je op voor het inplannen van een afspraak voor de woningopname. Je kunt direct na het aanmelden aan de slag met jouw woningpresentatie via MijnMakelaarsland.

Je woning in verkoop plaatsen
Je kunt je woning te koop zetten, wanneer alle onderdelen van je woningdossier op MijnMakelaarsland zijn afgevinkt. Als alle gegevens door jou en Makelaarsland zijn ingevuld, is je dossier 100% compleet en verschijnt onderaan de button ‘Ik ben klaar voor verkoop’. Voordat je woning wordt gepubliceerd op Makelaarsland, funda en andere grote huizensites neemt jouw makelaar contact op om je woningpresentatie en de verkoopstrategie te bespreken.

Je huis op funda

Je huis wordt optimaal gepresenteerd op de websites van Makelaarsland en funda; de grootste woningsite van Nederland. Voor bijna 100% van de woningzoekenden begint hier de zoektocht naar een geschikte woning. Tevens plaatsen wij jouw woning in het NVM-uitwisselingsysteem. Dit betekent dat je woning bekend wordt gemaakt bij alle NVM-makelaarskantoren bij jou in de regio en dus bij hun klanten. Je ontvangt van ons een promotiepakket, inclusief een ‘Te koop’ bord en poster, zodat jouw huis zowel online als offline uitstekend te vinden is!

NPFOTO.klein-46

Kennismaken?

Stel al jouw vragen in een gratis en vrijblijvend gesprek met één van onze adviseurs.

Word jij onze volgende tevreden klant?

Juichende mensen Makelaarsland

Huub Dieteren

9

We zijn heel tevreden over Makelaarsland t.a.v. de service die ze bieden, de informatie die ze geven, de snelheid waarmee ze op vragen reageren en hoe ze het hele proces… Lees meer

We zijn heel tevreden over Makelaarsland t.a.v. de service die ze bieden, de informatie die ze geven, de snelheid waarmee ze op vragen reageren en hoe ze het hele proces begeleiden. Wij hebben de bezichtigingen zelf gedaan en de rest heeft Makelaarsland naar grote tevredenheid gedaan. We kunnen Makelaarsland aan iedereen die een woning wil verkopen aanraden. Lees minder

Geschreven op 15 juni 2026

Een funda gebruiker

9,3

Uitstekend; professioneel, deskundig, goed bereikbaar. Het team van Makelaarsland is klantvriendelijk en denkt goed mee. De kosten van de dienstverlening is absoluut een overweging.

Uitstekend; professioneel, deskundig, goed bereikbaar. Het team van Makelaarsland is klantvriendelijk en denkt goed mee. De kosten van de dienstverlening is absoluut een overweging. Lees minder

Geschreven op 15 juni 2026

Een funda gebruiker

9

Heel prettig proces. Cynthia was goed voorbereid, duidelijk, communiceerde helder, was goed bereikbaar en bewaarde de rust. Kortom, zeer tevreden.

Heel prettig proces. Cynthia was goed voorbereid, duidelijk, communiceerde helder, was goed bereikbaar en bewaarde de rust. Kortom, zeer tevreden. Lees minder

Geschreven op 10 juni 2026

Verkochte woningen

Het laatste nieuws

‘Ja, ik wil deze video kijken!’, denkt je natuurlijk. Klik dan op de knop Akkoord.

Hiermee plaats je automatisch de cookies van het niveau ‘Compleet’, waardoor onze site optimaal werkt. Meer info over onze cookies: privacyverklaring. Hier kun je je keuze achteraf ook altijd aanpassen.